Bobřík informatiy 2018

V listopadu proběhlo národní kolo soutěže Bobřík informatiky. Vzhledem ke GDPR se v kategoriích, ve kterých soutěží žáci naší školy, nevytváří celorepublikové pořadí. Vytváříme pouze pořadí v rámci školy. V kategorii MINI (žáci 4. a 5. tříd) zvítězil stejně jako v loňském roce Tomáš Domácí (5.A) se 180 body (ze 192 možných). V kategorii BENJAMIN (6. a 7. třídy) byla první Lucka Marková (6.A), která získala 172 bodů (z 240 možných). Nejstarší kategorii KADET (8. a 9. třídy) vyhrála Sára Holubová (9.A), která získala 210 bodů (z 240 možných). Všem vítězům i ostatním úspěšným řešitelům gratulujeme.

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.