Bobřík informatiy 2018

V listopadu proběhlo národní kolo soutěže Bobřík informatiky. Vzhledem ke GDPR se v kategoriích, ve kterých soutěží žáci naší školy, nevytváří celorepublikové pořadí. Vytváříme pouze pořadí v rámci školy. V kategorii MINI (žáci 4. a 5. tříd) zvítězil stejně jako v loňském roce Tomáš Domácí (5.A) se 180 body (ze 192 možných). V kategorii BENJAMIN (6. a 7. třídy) byla první Lucka Marková (6.A), která získala 172 bodů (z 240 možných). Nejstarší kategorii KADET (8. a 9. třídy) vyhrála Sára Holubová (9.A), která získala 210 bodů (z 240 možných). Všem vítězům i ostatním úspěšným řešitelům gratulujeme.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS