Bobřík informatiy 2018

V listopadu proběhlo národní kolo soutěže Bobřík informatiky. Vzhledem ke GDPR se v kategoriích, ve kterých soutěží žáci naší školy, nevytváří celorepublikové pořadí. Vytváříme pouze pořadí v rámci školy. V kategorii MINI (žáci 4. a 5. tříd) zvítězil stejně jako v loňském roce Tomáš Domácí (5.A) se 180 body (ze 192 možných). V kategorii BENJAMIN (6. a 7. třídy) byla první Lucka Marková (6.A), která získala 172 bodů (z 240 možných). Nejstarší kategorii KADET (8. a 9. třídy) vyhrála Sára Holubová (9.A), která získala 210 bodů (z 240 možných). Všem vítězům i ostatním úspěšným řešitelům gratulujeme.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.