4. čtvrtletní test z matematiky

Čtvrtý test z matematiky bude vycházet ze cvičení z 3. dílu učebnice matematiky:

Jedná se o typy příkladů, není nutné počítat všechny:

str. 24 – cv. 4

str. 25 – cv. 5 a 8

str. 29 – cv. 4

str. 30 – cv. 4

str. 19 – cv. 1

str. 20 – cv. 2

str. 4 – cv. 1

str. 5 – cv. 1

str. 13 – cv. 3, 4

str. 25 – cv. 6

Přeji hodně úspěchů v našem posledním testu z matematiky v tomto školním roce!

4. čtvrtletní test z matematiky
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS