Upozornění k florbalovému kroužku dne 9., 12. a 16. listopadu!

Z důvodu mé účasti na sportovních soutěžích proběhne kroužek florbalu dne 9. listopadu s lehkým zpožděním, které bude závislé dle toho, v kolik hodin se se žáky ze soutěže vrátíme (předpokládaný příjezd je ve 12,56). Začátek kroužku by tedy mohl být ve 13,10. Pokud bych se opozdil o něco déle, prosím o strpení. Ostatní kroužky v tomto dni proběhnou v obvyklých časech!

Ze stejného důvodu se ruší kroužek florbalu dne 12. listopadu, neboť předpokládaný návrat je až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Stejně tak se ruší kroužek florbalu pro všechny skupiny dne 16. listopadu, předpokládaný návrat je opět až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Děkuji za pochopení, JM

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.