Upozornění k florbalovému kroužku dne 9., 12. a 16. listopadu!

Z důvodu mé účasti na sportovních soutěžích proběhne kroužek florbalu dne 9. listopadu s lehkým zpožděním, které bude závislé dle toho, v kolik hodin se se žáky ze soutěže vrátíme (předpokládaný příjezd je ve 12,56). Začátek kroužku by tedy mohl být ve 13,10. Pokud bych se opozdil o něco déle, prosím o strpení. Ostatní kroužky v tomto dni proběhnou v obvyklých časech!

Ze stejného důvodu se ruší kroužek florbalu dne 12. listopadu, neboť předpokládaný návrat je až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Stejně tak se ruší kroužek florbalu pro všechny skupiny dne 16. listopadu, předpokládaný návrat je opět až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Děkuji za pochopení, JM

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019