Upozornění k florbalovému kroužku dne 9., 12. a 16. listopadu!

Z důvodu mé účasti na sportovních soutěžích proběhne kroužek florbalu dne 9. listopadu s lehkým zpožděním, které bude závislé dle toho, v kolik hodin se se žáky ze soutěže vrátíme (předpokládaný příjezd je ve 12,56). Začátek kroužku by tedy mohl být ve 13,10. Pokud bych se opozdil o něco déle, prosím o strpení. Ostatní kroužky v tomto dni proběhnou v obvyklých časech!

Ze stejného důvodu se ruší kroužek florbalu dne 12. listopadu, neboť předpokládaný návrat je až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Stejně tak se ruší kroužek florbalu pro všechny skupiny dne 16. listopadu, předpokládaný návrat je opět až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Děkuji za pochopení, JM

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS