Upozornění k florbalovému kroužku dne 9., 12. a 16. listopadu!

Z důvodu mé účasti na sportovních soutěžích proběhne kroužek florbalu dne 9. listopadu s lehkým zpožděním, které bude závislé dle toho, v kolik hodin se se žáky ze soutěže vrátíme (předpokládaný příjezd je ve 12,56). Začátek kroužku by tedy mohl být ve 13,10. Pokud bych se opozdil o něco déle, prosím o strpení. Ostatní kroužky v tomto dni proběhnou v obvyklých časech!

Ze stejného důvodu se ruší kroužek florbalu dne 12. listopadu, neboť předpokládaný návrat je až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Stejně tak se ruší kroužek florbalu pro všechny skupiny dne 16. listopadu, předpokládaný návrat je opět až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Děkuji za pochopení, JM

Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON