Povltavské setkání Baltíků

12. a 13. října 2018 se konal v Českých Budějovicích již 13. ročník Povltavského setkání Baltíků. Soutěž programování v jazyce Baltík 3 navštěvují pravidelně i naši programátoři. I letos jsme soutěžili ve dvou kategoriích: A – žáci 1. až 5. ročníku a  B – žáci 5. až 9. ročníku.

V kategorii A soutěžil benjamínek našeho týmu – Jakub Dvořák z 3. A, ve startovním poli 24 účastníků se neztratil a obsadil 17. místo. Kuba je moc šikovný, načerpal zde  mnoho zkušeností do dalších soutěží.

V kategorii B soutěžili 3 žáci. Znovu se do našeho týmu vrátila Hanka Heřmanová ze 7. A. Po roční pauze obsadila ve své první letošní soutěi z 29 účastníků 26. místo a pomalu tak oprašuje své znalosti. Tradičním členem našeho týmu je Lukáš Hart ze 7. A, který obsadil krásné 12. místo. Nejvýše umístěným na skvělém 6. místě skončil Jirka Křížek z 9. A.

Všem účastníkům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.