Povltavské setkání Baltíků

12. a 13. října 2018 se konal v Českých Budějovicích již 13. ročník Povltavského setkání Baltíků. Soutěž programování v jazyce Baltík 3 navštěvují pravidelně i naši programátoři. I letos jsme soutěžili ve dvou kategoriích: A – žáci 1. až 5. ročníku a  B – žáci 5. až 9. ročníku.

V kategorii A soutěžil benjamínek našeho týmu – Jakub Dvořák z 3. A, ve startovním poli 24 účastníků se neztratil a obsadil 17. místo. Kuba je moc šikovný, načerpal zde  mnoho zkušeností do dalších soutěží.

V kategorii B soutěžili 3 žáci. Znovu se do našeho týmu vrátila Hanka Heřmanová ze 7. A. Po roční pauze obsadila ve své první letošní soutěi z 29 účastníků 26. místo a pomalu tak oprašuje své znalosti. Tradičním členem našeho týmu je Lukáš Hart ze 7. A, který obsadil krásné 12. místo. Nejvýše umístěným na skvělém 6. místě skončil Jirka Křížek z 9. A.

Všem účastníkům blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS