Noční pochod 2018

ZŠ TGM Hodkovice n. M. pořádá

ve středu 31. 10. 2018

6. ROČNÍK PODZIMNÍHO NOČNÍHO POCHODU

Startujeme od Základní školy v Hodkovicích n. M.:

týmy s dětmi I. stupně od 17 h do 18 h

týmy s dětmi II. stupně v 18 h

(rozhoduje nejmladší člen týmu)

S sebou: převleky, masky, svítilny a tužku

Vítáme vydlabané dýně nebo řepy, které 31. 10. v době od 7.30 do 8.00 vybíráme v dílně u šaten školy.

Přihlášky si žáci budou moct vyzvednout u svých třídních učitelů nebo v 1. A u pí uč. Šulcové

v týdnu od 16. 10. do 19. 10. 2018.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS