Noční pochod 2018

ZŠ TGM Hodkovice n. M. pořádá

ve středu 31. 10. 2018

6. ROČNÍK PODZIMNÍHO NOČNÍHO POCHODU

Startujeme od Základní školy v Hodkovicích n. M.:

týmy s dětmi I. stupně od 17 h do 18 h

týmy s dětmi II. stupně v 18 h

(rozhoduje nejmladší člen týmu)

S sebou: převleky, masky, svítilny a tužku

Vítáme vydlabané dýně nebo řepy, které 31. 10. v době od 7.30 do 8.00 vybíráme v dílně u šaten školy.

Přihlášky si žáci budou moct vyzvednout u svých třídních učitelů nebo v 1. A u pí uč. Šulcové

v týdnu od 16. 10. do 19. 10. 2018.

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019