Noční pochod 2018

ZŠ TGM Hodkovice n. M. pořádá

ve středu 31. 10. 2018

6. ROČNÍK PODZIMNÍHO NOČNÍHO POCHODU

Startujeme od Základní školy v Hodkovicích n. M.:

týmy s dětmi I. stupně od 17 h do 18 h

týmy s dětmi II. stupně v 18 h

(rozhoduje nejmladší člen týmu)

S sebou: převleky, masky, svítilny a tužku

Vítáme vydlabané dýně nebo řepy, které 31. 10. v době od 7.30 do 8.00 vybíráme v dílně u šaten školy.

Přihlášky si žáci budou moct vyzvednout u svých třídních učitelů nebo v 1. A u pí uč. Šulcové

v týdnu od 16. 10. do 19. 10. 2018.

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.