Kroužek AJ 2018/2019

skupina I     čtvrtek 13:00

1.A:  Šindelář, Čiháková, Karásková, Kahlová, Procházka, Šrámková, Kučera  2.A:  Jeřábek,  Jeřábek, Jursa, Hroch

skupina II     úterý 14:00

2.A: Redaj, Peiger, Mertová, Samková 3.B: Kandl, Khauer   3.A: Raška, Imrich, Procházková

skupina III    středa 13:15

4.A:   Kadavá, Langová .4.B:  Krejčík, Kotrčová,  Radovská, Ryšavá, Kahlová, Marek, Šímová, Hozáková, 3.A: Kopčák

skupina IV   pondělí 13:45

5.B: Henychová, Nováková, Floriánová, Janečková  6.A:  Smetanová  6.B:  Honzejková, Kovářová  7.A:  Henychová, Lendrová

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.