Angličtina pro dospělé 2018/2019

Kurz angličtiny pro dospělé je určen mírně pokročilým studentům nebo "falešným začátečníkům".

Cena: 2 700 Kč za 60 vyučovacích hodin

Termín a místo: středa 17.30-19.00 v ZŠ T.G.Masaryka v Hodkovicích nad Mohelkou, učebna J1

První lekce: středa 12.9.2018 v 17.30

Přihlášky na e.mail:   zshodkovice@zshodkovice.cz  nebo  banghova@zshodkovice.cz

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.