Atletika ve školním roce 2018/2019

Sportovat budeme na hřišti za školou, v tělocvičně i venku na louce a v lese. Seznamujeme se s atletickými disciplínami, v tělocvičně hrajeme míčové hry, trénujeme obratnost, rychlost, učíme se základy gymnastiky, …

Těšíme se na Vás Helena Řezáčová a Markéta Khauerová

Bližší informace na telefonu 723 646 224 nebo na mailu helena.rez@seznam.cz

ZAČÍNÁME 13. 9. 2017 – sraz u zadního vchodu do školní tělocvičny, s sebou sportovní oblečení a obuv, pití, pokud nebude pršet, půjdeme na hřiště.

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019