Atletika ve školním roce 2018/2019

Sportovat budeme na hřišti za školou, v tělocvičně i venku na louce a v lese. Seznamujeme se s atletickými disciplínami, v tělocvičně hrajeme míčové hry, trénujeme obratnost, rychlost, učíme se základy gymnastiky, …

Těšíme se na Vás Helena Řezáčová a Markéta Khauerová

Bližší informace na telefonu 723 646 224 nebo na mailu helena.rez@seznam.cz

ZAČÍNÁME 13. 9. 2017 – sraz u zadního vchodu do školní tělocvičny, s sebou sportovní oblečení a obuv, pití, pokud nebude pršet, půjdeme na hřiště.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS