Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno

Žákům 1. - 8. tříd předá vysvědčení třídní učitel ve své třídě od 8. hodin.

Žákům 9. tříd bude vysvědčení předáno na radnici od 8:30.

V tento den je výuka zkrácena, školní družina je pro žáky zajištěna.

Z důvodu malování a zlepšení klimatu školy je ve dnech 28. a 29. 6. ředitelské volno.

Zaměstnanci školy přeji všem krásné a slunečné prázdniny.

Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019