Exkurze na letišti Václava Havla v Praze

Brzy ráno jsme vyrazili z Hodkovic směr Praha, abychom si stihli vše užít. Bohužel nás zdržela dopravní situace v Praze a menší dopravní nehoda na Jižní spojce. Proto jsme si méně užili Mini ZOO v Chuchelském háji.

Na letiště jsme však přijeli včas a mohli si exkurzi užít se vším, co k letišti patří, včetně odbavení a kontroly.

Nečekaně nás na letištní ploše přivítal přistávající Jumbo jet z Číny, který sice nepřepravoval osoby  ale náklad, to mu ovšem nesebralo nic na jeho velikosti.

Po chvíli jsme se dočkali i dopravního velikána Airbusu A380, který nás ohromil svojí velikostí. Měli jsme možnost si jej na letištní ploše prohlédnout ze všech stran.

Na závěr exkurze jsme se podívali i na hasičské jednotky na letišti včetně jejich zajímavé, moderní a nákladné techniky.

Plni dojmů jsme se vypravili směrem k domovu. Po projetí tunelovým komplexem Blanka jsme se dostali na kraj Prahy, kde jsme se v McDonald’s rozloučili s naším hlavním městem a vydali se do Hodkovic.

Doufám, že si ve školním výletě každý našel něco zajímavého a pěkného. Fotografie jsou umístěné v sekci fotogalerie.

Exkurze na letišti Václava Havla v Praze Exkurze na letišti Václava Havla v Praze
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“