Kroužek Lego ve školním roce 2018/19

Kroužek Lego mohou navštěvovat žáci od 4. do 9. ročníku. V kroužku pracujeme se stavebnicí EV3. Jedná se o stavebnici s kostkou, která se dá naprogramovat. Model, který si žáci postaví z klasických součástek LEGO Technik, se pohybuje a vykonává činnosti podle zadaného programu. Zkušenější členové kroužku se zúčastní i v novém školním roce mezinárodní soutěže First Lego League. Letošní téma soutěže je Vesmír.

Rádi v našich řadách uvítáme nové zájemce o programování a stavění modelů z Lego kostek.

Kroužek Lego ve školním roce 2018/19
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019