Logopedické hrátky - info

Vedoucí kroužku: Radka Kuchtová

Kroužek je určen především pro děti 1., 2. a 3. třídy

Tento kroužek je vhodný pro všechny děti, které si chtějí (potřebují) procvičovat správnou výslovnost, rozvíjet jazykové dovednosti s cílem zlepšit schopnost formulace a vyjadřování myšlenek. Kroužek slouží hlavně jako prevence logopedických problémů a vad řeči.  Na kroužku Logopedických hrátek se mohou děti těšit na různá dechová cvičení, oromotorická cvičení, říkanky, básničky, zábavné hry, skupinové soutěže a omalovánky rozvíjející grafomotoriku dítěte. Náš kroužek však neslouží jako náprava řeči. Z toho důvodu nenarušuje práci odborného logopeda. Naopak pro děti se závažnější narušenou komunikační schopností spolupráci s logopedem doporučuji.

V druhém pololetí náš kroužek Logopedické hrátky připadá na tyto dny: 12.2., 12.3., 26.3., 9.4., 23.4., 7.5., 21.5. - V tento den se bude konat závěrečná hodina.

Na děti se pak budu těšit znovu v příštím školním roce. R.K.

Pro více informací se můžete obrátit na email: kuchtova@zshodkovice.cz

Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 11. 4. 2018 proběhl na naší škole zápis k základnímu vzdělávání.
Zápis do 1. třídy
Dne 11. 4. 2018 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Školní jídelna mimo provoz
Ve čtvrtek 22.2. a v pátek 23. 2. 2018 bude uzavřena školní jídelna!!!
Výsledky recitační soutěže
1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže.

Detektivní pátrání po kontrabasu Detektivní pátrání po kontrabasu Detektivní pátrání po kontrabasu Detektivní pátrání po kontrabasu Detektivní pátrání po kontrabasu Detektivní pátrání po kontrabasu

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“