Logopedické hrátky - info

Vedoucí kroužku: Radka Kuchtová

Kroužek je určen především pro děti 1., 2. a 3. třídy

Tento kroužek je vhodný pro všechny děti, které si chtějí (potřebují) procvičovat správnou výslovnost, rozvíjet jazykové dovednosti s cílem zlepšit schopnost formulace a vyjadřování myšlenek. Kroužek slouží hlavně jako prevence logopedických problémů a vad řeči.  Na kroužku Logopedických hrátek se mohou děti těšit na různá dechová cvičení, oromotorická cvičení, říkanky, básničky, zábavné hry, skupinové soutěže a omalovánky rozvíjející grafomotoriku dítěte. Náš kroužek však neslouží jako náprava řeči. Z toho důvodu nenarušuje práci odborného logopeda. Naopak pro děti se závažnější narušenou komunikační schopností spolupráci s logopedem doporučuji.

V druhém pololetí náš kroužek Logopedické hrátky připadá na tyto dny: 12.2., 12.3., 26.3., 9.4., 23.4., 21.5. a 4.6. - V tento den se bude konat závěrečná hodina.

Na děti se pak budu těšit znovu v příštím školním roce. R.K.

Pro více informací se můžete obrátit na email: kuchtova@zshodkovice.cz

Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON