Logopedické hrátky - info

Vedoucí kroužku: Radka Kuchtová

Kroužek je určen především pro děti 1., 2. a 3. třídy

Tento kroužek je vhodný pro všechny děti, které si chtějí (potřebují) procvičovat správnou výslovnost, rozvíjet jazykové dovednosti s cílem zlepšit schopnost formulace a vyjadřování myšlenek. Kroužek slouží hlavně jako prevence logopedických problémů a vad řeči.  Na kroužku Logopedických hrátek se mohou děti těšit na různá dechová cvičení, oromotorická cvičení, říkanky, básničky, zábavné hry, skupinové soutěže a omalovánky rozvíjející grafomotoriku dítěte. Náš kroužek však neslouží jako náprava řeči. Z toho důvodu nenarušuje práci odborného logopeda. Naopak pro děti se závažnější narušenou komunikační schopností spolupráci s logopedem doporučuji.

V druhém pololetí náš kroužek Logopedické hrátky připadá na tyto dny: 12.2., 12.3., 26.3., 9.4., 23.4., 21.5. a 4.6. - V tento den se bude konat závěrečná hodina.

Na děti se pak budu těšit znovu v příštím školním roce. R.K.

Pro více informací se můžete obrátit na email: kuchtova@zshodkovice.cz

Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.