Logopedické hrátky - info

Vedoucí kroužku: Radka Kuchtová

Kroužek je určen především pro děti 1., 2. a 3. třídy

Tento kroužek je vhodný pro všechny děti, které si chtějí (potřebují) procvičovat správnou výslovnost, rozvíjet jazykové dovednosti s cílem zlepšit schopnost formulace a vyjadřování myšlenek. Kroužek slouží hlavně jako prevence logopedických problémů a vad řeči.  Na kroužku Logopedických hrátek se mohou děti těšit na různá dechová cvičení, oromotorická cvičení, říkanky, básničky, zábavné hry, skupinové soutěže a omalovánky rozvíjející grafomotoriku dítěte. Náš kroužek však neslouží jako náprava řeči. Z toho důvodu nenarušuje práci odborného logopeda. Naopak pro děti se závažnější narušenou komunikační schopností spolupráci s logopedem doporučuji.

V druhém pololetí náš kroužek Logopedické hrátky připadá na tyto dny: 12.2., 12.3., 26.3., 9.4., 23.4., 21.5. a 4.6. - V tento den se bude konat závěrečná hodina.

Na děti se pak budu těšit znovu v příštím školním roce. R.K.

Pro více informací se můžete obrátit na email: kuchtova@zshodkovice.cz

Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“