Přihlášení do školní družiny

Zápisní lístek do školní družiny, který slouží, jako žádost o zařazení žáka do školní družiny dostanou žáci 1. a 2. ročníků od třídních učitelů.

Vyplněné zápisní lístky nutno odevzdat nejpozději do 14. 6. 2018 vychovatelkám (popřípadě třídním učitelům).

O zařazení do školní družiny rozhoduje ředitelka školy. V případě, že žák nebude do školní družiny přijat, tuto skutečnost zákonným zástupcům oznámí ředitelka školy.

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“