Robosoutěž v Bílině

Z kroužku Lego se na soutěž vypravilo 6 členů rozdělených do tří dvoučlenných soutěžních týmů. Dvojice tvořili Dominik Arlt a Vít Komňacký, Josef Mitro Onda a Jakub Kolomazník, Jiří Křížek a Vendula Pelantová. V pátek hned po příjezdu do Domu dětí v Bílině bylo vyhlášeno soutěžní zadání – postavit a naprogramovat robota, který obstojí v zápasech „robosumo“ (dva roboty se pohybují v černém kruhu s bílým okrajem a snaží se dostat soupeře mimo tento kruh).  Děti programovaly a stavěly s přestávkou na večeři až do 11 hodin. Ráno už jen robot doladily a začalo klání robotů. Dobrý výsledek nebyl spojen jen s kvalitním naprogramováním, ale i s dobrou stavbou robota a nedílnou součástí bylo i štěstí. A právě to opustilo Jirku s Vendulou a přiklonilo se k Vítkovi a Dominikovi. V konečném hodnocení jsme obsadili první, šesté a osmé (poslední) místo.

Robosoutěž v Bílině
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Přání
Krásné prožití vánočních svátků.

Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019