Robosoutěž v Bílině

Z kroužku Lego se na soutěž vypravilo 6 členů rozdělených do tří dvoučlenných soutěžních týmů. Dvojice tvořili Dominik Arlt a Vít Komňacký, Josef Mitro Onda a Jakub Kolomazník, Jiří Křížek a Vendula Pelantová. V pátek hned po příjezdu do Domu dětí v Bílině bylo vyhlášeno soutěžní zadání – postavit a naprogramovat robota, který obstojí v zápasech „robosumo“ (dva roboty se pohybují v černém kruhu s bílým okrajem a snaží se dostat soupeře mimo tento kruh).  Děti programovaly a stavěly s přestávkou na večeři až do 11 hodin. Ráno už jen robot doladily a začalo klání robotů. Dobrý výsledek nebyl spojen jen s kvalitním naprogramováním, ale i s dobrou stavbou robota a nedílnou součástí bylo i štěstí. A právě to opustilo Jirku s Vendulou a přiklonilo se k Vítkovi a Dominikovi. V konečném hodnocení jsme obsadili první, šesté a osmé (poslední) místo.

Robosoutěž v Bílině
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.