Robosoutěž v Bílině

Z kroužku Lego se na soutěž vypravilo 6 členů rozdělených do tří dvoučlenných soutěžních týmů. Dvojice tvořili Dominik Arlt a Vít Komňacký, Josef Mitro Onda a Jakub Kolomazník, Jiří Křížek a Vendula Pelantová. V pátek hned po příjezdu do Domu dětí v Bílině bylo vyhlášeno soutěžní zadání – postavit a naprogramovat robota, který obstojí v zápasech „robosumo“ (dva roboty se pohybují v černém kruhu s bílým okrajem a snaží se dostat soupeře mimo tento kruh).  Děti programovaly a stavěly s přestávkou na večeři až do 11 hodin. Ráno už jen robot doladily a začalo klání robotů. Dobrý výsledek nebyl spojen jen s kvalitním naprogramováním, ale i s dobrou stavbou robota a nedílnou součástí bylo i štěstí. A právě to opustilo Jirku s Vendulou a přiklonilo se k Vítkovi a Dominikovi. V konečném hodnocení jsme obsadili první, šesté a osmé (poslední) místo.

Robosoutěž v Bílině
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019