Matematická olympiáda 2017/2018

V letošním školním roce postoupili do okresního kola matematické olympiády tito žáci: Tereza Smetanová (5.A), Monika Janečková (9.A), Pavla Domácí, Vendula Pelantová, Julie Brázová (7.A), Jitka Mitro Ondová, Natálie Ryšavá (7.B) a Jiří Křížek (8.A). Úspěšnými řešiteli se stali Natálie Ryšavá, Pavla Domácí a Jirka Křížek. Jirka a Pavla byli ve svých kategoriích na místech s 3. nejlepším řešením, Natálka obsadila místa se 7. nejlepším řešením.

Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019