Florbal

vedoucí kroužku: Mgr. Jan Maryško

Strana:

Upozornění k florbalovému kroužku dne 8. listopadu!

Ve čtvrtek 8. listopadu se kroužek florbalu neuskuteční! Důvodem je konání pedagogické rady, která začíná ve 14,00. Náhradí temín bude dle domluvy se žáky. Děkuji za pochopení, JM

Upozornění k florbalovému kroužku dne 9., 12. a 16. listopadu!

Z důvodu mé účasti na sportovních soutěžích proběhne kroužek florbalu dne 9. listopadu s lehkým zpožděním, které bude závislé dle toho, v kolik hodin se se žáky ze soutěže vrátíme (předpokládaný příjezd je ve 12,56). Začátek kroužku by tedy mohl být ve 13,10. Pokud bych se opozdil o něco déle, prosím o strpení. Ostatní kroužky v tomto dni proběhnou v obvyklých časech!

Ze stejného důvodu se ruší kroužek florbalu dne 12. listopadu, neboť předpokládaný návrat je až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Stejně tak se ruší kroužek florbalu pro všechny skupiny dne 16. listopadu, předpokládaný návrat je opět až okolo čtvrté hodiny odpolední.

Děkuji za pochopení, JM

Důležité upozornění!

S ohledem na nový rozvrh dětí platný od 1. listopadu dochází ke změně termínu kroužku pro žáky, kterým končí pondělní vyučování ve 13,20! Kroužek pro tyto děti bude probíhat v pátek od 15,00 do 16,00 v městské sportovní hale! Děkuji za pochopení, JM

Upozornění k florbalovému kroužku dne 29. října!

V pondělí 29. října se kroužek florbalu neuskuteční! Uvidíme se až o týden později. JM

Upozornění k florbalovému kroužku dne 4. října!

Z důvodu pracovní porady všech vyučujících neproběhne kroužek florbalu ve čtvrtek 4. října. Sejdeme se až v příštím týdnu! Děkuji za pochopení, JM

Začínáme...

Florbalový kroužek začíná v týdnu od 1. října!!!

V následujícím týdnu, tj. od 17. 9., dojde k rozdělení žáků do jednotlivých termínů vypsaných v předešlém příspěvku.

Děkuji za pochopení! Sportu zdar, florbalu zvlášť! :-)

JM

Prvotní informace ke kroužku FLORBALU ve školním roce 2018/2019

Kroužek je přednostně určen žákům 5. - 9. třídy.

Předběžné termíny konání:

Vybavení:

JM

Upozornění k florbalovému kroužku dne 8. června!

Z důvodu mé účasti na školním výletu 9.A nebude kroužek florbalu v odpoledním termínu (tedy od 13,00 a 16,00) v pátek 8. června. Ranní hodina proběhne jako obvykle od 7,00!

Kroužek již v dalších týdnech nebude probíhat, resp. proběhne dle možné domluvy se žáky. Děkuji za pochopení, JM

Upozornění k florbalovému kroužku dne 4. května!

Z důvodu mé účasti na sportovní soutěži neproběhne kroužek florbalu v pátek 4. května. Sejdeme se až o týden později! Děkuji za pochopení, JM

Upozornění k florbalovému kroužku dne 1. a 8. května!

V úterý 1. a 8. května se kroužek florbalu neuskuteční! Náhradní termíny budou po dohodě se žáky vždy druhý den ráno, tedy ve středu 2. a 9. května od 7,00! JM

Strana:
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018