Výsledky recitační soutěže

1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Jednotlivá vystoupění hodnotila odborná porota složená z děvčet z kroužku čtenářská dílna.

Výsledky recitační soutěže

Ve čtvrtek 1. února 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Všichni soutěžící byli úžasní, ale jako každá soutěž, má i recitování své vítěze.

1. kategorie – žáci 1.A a 1.B

Nikola Zemanová

Zuzana Rozkovcová

Tomáš Hroch

1. kategorie – žáci 2. a 3. tříd

Sára Pohlodková

Simona Procházková

Filip Holub, Adam Khauer, Anna Francová

1. kategorie – žáci 4. a 5. tříd

Vanesa Krebsová

Denisa Stará

1. kategorie – žáci 6. a 7. tříd

Zaira Majerčíková

Hana Heřmanová

Vanesa Merkerová

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za hezký zážitek.

Ti, kteří se umístili na prvních místech, budou naši školu reprezentovat v okresním kole v Liberci.

Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.