Výsledky recitační soutěže

1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Jednotlivá vystoupění hodnotila odborná porota složená z děvčet z kroužku čtenářská dílna.

Výsledky recitační soutěže

Ve čtvrtek 1. února 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Všichni soutěžící byli úžasní, ale jako každá soutěž, má i recitování své vítěze.

1. kategorie – žáci 1.A a 1.B

Nikola Zemanová

Zuzana Rozkovcová

Tomáš Hroch

1. kategorie – žáci 2. a 3. tříd

Sára Pohlodková

Simona Procházková

Filip Holub, Adam Khauer, Anna Francová

1. kategorie – žáci 4. a 5. tříd

Vanesa Krebsová

Denisa Stará

1. kategorie – žáci 6. a 7. tříd

Zaira Majerčíková

Hana Heřmanová

Vanesa Merkerová

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za hezký zážitek.

Ti, kteří se umístili na prvních místech, budou naši školu reprezentovat v okresním kole v Liberci.

Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.
NESTÁVKUJEME, ALE NESOUHLASÍME
se stavem českého školství
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.

Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019 Noční pochod 2019