Výsledky recitační soutěže

1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Jednotlivá vystoupění hodnotila odborná porota složená z děvčet z kroužku čtenářská dílna.

Výsledky recitační soutěže

Ve čtvrtek 1. února 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Všichni soutěžící byli úžasní, ale jako každá soutěž, má i recitování své vítěze.

1. kategorie – žáci 1.A a 1.B

Nikola Zemanová

Zuzana Rozkovcová

Tomáš Hroch

1. kategorie – žáci 2. a 3. tříd

Sára Pohlodková

Simona Procházková

Filip Holub, Adam Khauer, Anna Francová

1. kategorie – žáci 4. a 5. tříd

Vanesa Krebsová

Denisa Stará

1. kategorie – žáci 6. a 7. tříd

Zaira Majerčíková

Hana Heřmanová

Vanesa Merkerová

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za hezký zážitek.

Ti, kteří se umístili na prvních místech, budou naši školu reprezentovat v okresním kole v Liberci.

Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“