Výsledky recitační soutěže

1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Jednotlivá vystoupění hodnotila odborná porota složená z děvčet z kroužku čtenářská dílna.

Výsledky recitační soutěže

Ve čtvrtek 1. února 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Všichni soutěžící byli úžasní, ale jako každá soutěž, má i recitování své vítěze.

1. kategorie – žáci 1.A a 1.B

Nikola Zemanová

Zuzana Rozkovcová

Tomáš Hroch

1. kategorie – žáci 2. a 3. tříd

Sára Pohlodková

Simona Procházková

Filip Holub, Adam Khauer, Anna Francová

1. kategorie – žáci 4. a 5. tříd

Vanesa Krebsová

Denisa Stará

1. kategorie – žáci 6. a 7. tříd

Zaira Majerčíková

Hana Heřmanová

Vanesa Merkerová

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za hezký zážitek.

Ti, kteří se umístili na prvních místech, budou naši školu reprezentovat v okresním kole v Liberci.

Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže
Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON