Výsledky recitační soutěže

1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže. Jednotlivá vystoupění hodnotila odborná porota složená z děvčet z kroužku čtenářská dílna.

Výsledky recitační soutěže

Ve čtvrtek 1. února 2018 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Všichni soutěžící byli úžasní, ale jako každá soutěž, má i recitování své vítěze.

1. kategorie – žáci 1.A a 1.B

Nikola Zemanová

Zuzana Rozkovcová

Tomáš Hroch

1. kategorie – žáci 2. a 3. tříd

Sára Pohlodková

Simona Procházková

Filip Holub, Adam Khauer, Anna Francová

1. kategorie – žáci 4. a 5. tříd

Vanesa Krebsová

Denisa Stará

1. kategorie – žáci 6. a 7. tříd

Zaira Majerčíková

Hana Heřmanová

Vanesa Merkerová

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za hezký zážitek.

Ti, kteří se umístili na prvních místech, budou naši školu reprezentovat v okresním kole v Liberci.

Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže Výsledky recitační soutěže
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS