Taneční kroužek

Kroužek je určený pro žáky 1. i 2. stupně

Cena kroužku: 1100,- Kč

TRÉNINKY

Taneční tréninky končí v roce 2019 v pondělí 16. 12. Začínáme opět v pondělí 6. 1. 2020.

Romana Kalenská

Taneční kroužek

Vítejte v tanečním kroužku.

Vedoucí kroužku je Mgr. Romana Kalenská.

Cena kroužku: 1100,- Kč

Kontakty: tel.: 723 129 540, RomanaKalenska@seznam.cz

Veškeré informace najdete na stránkách tanečního kroužku.

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.