Medvěd Cup 2017

Konečné výsledky:

1. Los Calgaros (Kateřina Richterová, Robert Komňacký)

2. Nidoqueen (Nikola Stará, Dominik Arlt)

3. BB (Julie Brázová, Jáchym Bráza)

4. Velbloudi (Agáta Hušková, Antonín Kříček)

5. Hvězdičky (Karolína Hisemová, Adam Foltýn)

6. Bobánci (Sára Holubová, Michal Šarbort)

7. Méďové (Lucie Košková, Michal Ministr)

8. Kulišáci (Kamila Oudová, Ondřej Čermák)

Medvěd Cup 2017
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS