Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích

Ve dnech 15. a 16. 12. 2017 jsme se s programátory naší školy zúčastnili již 12. ročníku Vánočního setkání Baltíků ve Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme se byli podívat na vánočním Staroměstském náměstí.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a měla dvě části, tvůrčí úlohu a programování podle přesného zadání. V kategorii našich chlapců bylo 20 účastníků, kteří se mimo nás a místních  sjeli z Prahy, Českých Budějovic a Valeče. Nejlepší výsledek dosáhl očekávaně Jiří Křížek z 8. A, který se umístil na 9. místě. Lukáš Hart z 6. A obsadil 12. místo, Jakub Kratochvíl z 6. A 17. místo a Daniel Šusta z 6. A 19. místo.

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Více fotografií je umístěno ve fotogalerii.

Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“