Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích

Ve dnech 15. a 16. 12. 2017 jsme se s programátory naší školy zúčastnili již 12. ročníku Vánočního setkání Baltíků ve Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme se byli podívat na vánočním Staroměstském náměstí.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a měla dvě části, tvůrčí úlohu a programování podle přesného zadání. V kategorii našich chlapců bylo 20 účastníků, kteří se mimo nás a místních  sjeli z Prahy, Českých Budějovic a Valeče. Nejlepší výsledek dosáhl očekávaně Jiří Křížek z 8. A, který se umístil na 9. místě. Lukáš Hart z 6. A obsadil 12. místo, Jakub Kratochvíl z 6. A 17. místo a Daniel Šusta z 6. A 19. místo.

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Více fotografií je umístěno ve fotogalerii.

Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019