Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích

Ve dnech 15. a 16. 12. 2017 jsme se s programátory naší školy zúčastnili již 12. ročníku Vánočního setkání Baltíků ve Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme se byli podívat na vánočním Staroměstském náměstí.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a měla dvě části, tvůrčí úlohu a programování podle přesného zadání. V kategorii našich chlapců bylo 20 účastníků, kteří se mimo nás a místních  sjeli z Prahy, Českých Budějovic a Valeče. Nejlepší výsledek dosáhl očekávaně Jiří Křížek z 8. A, který se umístil na 9. místě. Lukáš Hart z 6. A obsadil 12. místo, Jakub Kratochvíl z 6. A 17. místo a Daniel Šusta z 6. A 19. místo.

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Více fotografií je umístěno ve fotogalerii.

Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019