Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích

Ve dnech 15. a 16. 12. 2017 jsme se s programátory naší školy zúčastnili již 12. ročníku Vánočního setkání Baltíků ve Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme se byli podívat na vánočním Staroměstském náměstí.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a měla dvě části, tvůrčí úlohu a programování podle přesného zadání. V kategorii našich chlapců bylo 20 účastníků, kteří se mimo nás a místních  sjeli z Prahy, Českých Budějovic a Valeče. Nejlepší výsledek dosáhl očekávaně Jiří Křížek z 8. A, který se umístil na 9. místě. Lukáš Hart z 6. A obsadil 12. místo, Jakub Kratochvíl z 6. A 17. místo a Daniel Šusta z 6. A 19. místo.

Všem chlapcům děkujeme za reprezentaci naší školy.

Více fotografií je umístěno ve fotogalerii.

Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích Vánoční setkání Baltíků ve Strakonicích
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.