Adventní čas v 5.A

O výzdobu třídní nástěnky se postaraly děti při hodině výtvarné výchovy - kreslily pěkné kapříky a zvonečky. Terka Štorková přispěla básničkou Páťáci.

Andělské počítání s čerty - v týdnu kolem Mikuláše jsme řešili početní puzzle, hráli oblíbeného "matematického krále", stříhali podivnou pásku, hledali cestičku od čísla k číslu, luštili šifry, ...

A v týdnu před vánočními prázdninami si hodiny opět zpestříme.

Renata Nožičková

Název souboru Velikost Typ
Adventní čas v 5.A 266.08 KB pdf
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“