Regionální kolo First Lego League

Soutěž probíhala jako obvykle. Podle předem určeného rozpisu jsme absolvovali všechny části klání. Začali jsme prezentací výzkumného úkolu. Ze tří jízd Robot Game se nejvíce vydařila třetí jízda, která náš tým posunula v této části soutěže do čtvrtfinále. Další vydařenou jízdou jsme postoupili do semifinále. Tady jsme narazili na zdatné soupeře - Hradecké baráčníky. Oba týmy získaly v semifinálové jízdě shodný počet bodů, proto následoval „rozstřel“, v něm se nám již tolik nedařilo a do finále postoupil soupeř. Dobrý pocit jsme měli i z předvedení programu a robota v části Design robota. Děti byly spokojené i se svým výkonem v Týmové spolupráci. Ukázalo se, že dobré pocity byly spojeny i s výbornými výsledky. V Týmové spolupráci jsme obsadili 2. – 3. místo, v Robot Game 3. místo.  Na stupních vítězů jsme stáli i v celkovém pořadí, dokonce na druhém místě.  Toto umístění nám zajistilo postup do semifinálového kola pro stření Evropu, které se bude konat 10. a 11. února v Lodži v Polsku. Nadšení z umístění tak musí nahradit další práce, neboť v tomto kole musí soutěžící vše předvádět v angličtině. Před námi tak leží úkol, který se budeme snažit co nejlépe splnit. Věříme, že i v dalším klání budeme mít vaši podporu.

Fotografie ze soutěže jsou umístěny ve fotogalerii.

Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 11. 4. 2018 proběhl na naší škole zápis k základnímu vzdělávání.
Zápis do 1. třídy
Dne 11. 4. 2018 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Školní jídelna mimo provoz
Ve čtvrtek 22.2. a v pátek 23. 2. 2018 bude uzavřena školní jídelna!!!
Výsledky recitační soutěže
1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže.

Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“