First Lego League 2017

First lego League 2017 (FLL)

V sobotu 2. 12. 2017 proběhne v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže FLL. Letošní téma bylo Hydrodynamika. Náš tým Medvíďata se zaměřil ve výzkumném úkolu na problém zpracování odpadních vod. Se svými závěry seznámí i spolužáky, kteří pracují v zeměpisném semináři. Tito žáci se také zapojili do projektu.

Na soutěži kromě výzkumného úkolu náš tým předvede i robota, který je naprogramován tak, aby plnil předem známé úkoly.

V další  části soutěže musí tým předvést svou schopnost spolupráce.

V příloze je připojena prezentace, která bude součástí předvedení výzkumného úkolu.

Držte nám v sobotu pěsti!

Název souboru Velikost Typ
prezentace 4.15 MB pptx
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.