First Lego League 2017

First lego League 2017 (FLL)

V sobotu 2. 12. 2017 proběhne v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže FLL. Letošní téma bylo Hydrodynamika. Náš tým Medvíďata se zaměřil ve výzkumném úkolu na problém zpracování odpadních vod. Se svými závěry seznámí i spolužáky, kteří pracují v zeměpisném semináři. Tito žáci se také zapojili do projektu.

Na soutěži kromě výzkumného úkolu náš tým předvede i robota, který je naprogramován tak, aby plnil předem známé úkoly.

V další  části soutěže musí tým předvést svou schopnost spolupráce.

V příloze je připojena prezentace, která bude součástí předvedení výzkumného úkolu.

Držte nám v sobotu pěsti!

Název souboru Velikost Typ
prezentace 4.15 MB pptx
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON