Soutěž IT - SLOT

Přihlášení žáci 8. a 9. tříd poměřovali své znalosti z informatiky a schopnosti logického myšlení v další online soutěži IT - SLOT. Tuto celostátní soutěž vyhlašuje Soukromá střední škola výpočetní techniky v Praze. Na škole probíhá 1. kolo, 45 nejlepších žáků postupuje do 2. kola, které proběhne 13. prosince v Praze. V 1. kole soutěžilo celkem 4012 žáků. Do stovky nejlepších se dostali naši tři žáci. Na 74. místě se umístil Víťa Musil z 9. A (20 bodů), na 55. místě Petr Volf (21 bodů). Petra z postupových míst odsunul pouze pomalejší čas. Nejlépe se umístil s 22 body na 23. místě Ondřej Čermák z 8. A a postupuje do 2. kola do Prahy. Ondro, budeme držet palce k pěknému umístění i v Praze :-)

Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“