Soutěž IT - SLOT

Přihlášení žáci 8. a 9. tříd poměřovali své znalosti z informatiky a schopnosti logického myšlení v další online soutěži IT - SLOT. Tuto celostátní soutěž vyhlašuje Soukromá střední škola výpočetní techniky v Praze. Na škole probíhá 1. kolo, 45 nejlepších žáků postupuje do 2. kola, které proběhne 13. prosince v Praze. V 1. kole soutěžilo celkem 4012 žáků. Do stovky nejlepších se dostali naši tři žáci. Na 74. místě se umístil Víťa Musil z 9. A (20 bodů), na 55. místě Petr Volf (21 bodů). Petra z postupových míst odsunul pouze pomalejší čas. Nejlépe se umístil s 22 body na 23. místě Ondřej Čermák z 8. A a postupuje do 2. kola do Prahy. Ondro, budeme držet palce k pěknému umístění i v Praze :-)

Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019