Bobřík informatiky 2017

Naše škola se zapojila ve třech soutěžních kategoriích - kategorie MINI (žáci 4. a 5. tříd). BENJAMIN (žáci 6. a 7. tříd) a KADET (žáci 8. a 9. tříd). Pouze pro kategorii KADET se vytváří celostátní pořadí. V kategorii MINI získal nejvíce bodů Tomáš Domácí ze 4. A. Obsadil ve školním pořadí první místo se 180 body ze 192 možných. V kategorii BENJAMIN byla první Hana Heřmanová z  6.A, která získala 209 bodů z 240 možných. V kategorii KADET vyhrál ve školním pořadí Petr Volf z 9.A s 228 body z 240 možných. V celostátním pořadí se umístil na krásném 114 místě, kde před ním jsou pouze soutěžící s 240 nebo 235 body. V této kategorii soutěžilo celkem 15074 žáků!

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.