LISTOPAD - MĚSÍC ZHASÍNAJÍCÍHO SLUNCE A BAREV

VÍTEJTE V INDIÁNSKÉ TŘÍDĚ!

S INDIÁNY ZA POZNÁNÍM - NAŠE HESLO V LISTOPADU:

"ČLOVĚK JE NEŠŤASTNÝ PROTO, ŽE NEROZUMÍ PŘÍRODĚ."

Získáváme další indiánské bobříky. Povíme si o památce zesnulých. Řekneme si jak uctívali indiánské kmeny své zemřelé předky. Jak moc věřili na sílu duchů. Popovídáme si o starých předmětech našich předků. Vyzkoušíme si jejich řeč. Napíšeme čtvrtletní kontrolní práce z MA a ČJ. Naučíme se nové písně. Nastudujeme novou divadelní pohádku "Jak Hanička přelstila čerta". Vyzkoušíme výrazný přednes, dramatizaci textu a pohyb po jevišti. Zatančíme pekelný tanec s vidlemi, kartami a ohněm. V MA začneme počítat do sta. Budeme sledovat další změny v přírodě.

Zámořské objevy:

Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“