BOSU - cvičení pro širokou veřejnost

Cvičení probíhá každé úterý v tělocvičně ZŠ.
I. hodina od 18 hodin (BOSU) je v rychlejším tempu a je složena z jednoduché choreografie, posilování a strečinku. II. hodina od 19 hodin (BOSU BALANCE) je zaměřena na posílení hlubokého stabilizačního systému pomocí balančních cviků.

Lekce jsou vedeny formou kurzu a je nutné si zakoupit permanentku - 10 lekcí za 400 Kč + 2 lekce zdarma.

UPOZORNĚNÍ! Podzimní kurz 2015 BOSU i BOSU Balance je zcela obsazen. Je možné se přihlásit jako náhradník na tel. čísle 721 532 873.

Bc. Pavlína Kuchtová, lektorka kurzu

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.