BOSU - cvičení pro širokou veřejnost

Cvičení probíhá každé úterý v tělocvičně ZŠ.
I. hodina od 18 hodin (BOSU) je v rychlejším tempu a je složena z jednoduché choreografie, posilování a strečinku. II. hodina od 19 hodin (BOSU BALANCE) je zaměřena na posílení hlubokého stabilizačního systému pomocí balančních cviků.

Lekce jsou vedeny formou kurzu a je nutné si zakoupit permanentku - 10 lekcí za 400 Kč + 2 lekce zdarma.

UPOZORNĚNÍ! Podzimní kurz 2015 BOSU i BOSU Balance je zcela obsazen. Je možné se přihlásit jako náhradník na tel. čísle 721 532 873.

Bc. Pavlína Kuchtová, lektorka kurzu

Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“