BOSU - cvičení pro širokou veřejnost

Cvičení probíhá každé úterý v tělocvičně ZŠ.
I. hodina od 18 hodin (BOSU) je v rychlejším tempu a je složena z jednoduché choreografie, posilování a strečinku. II. hodina od 19 hodin (BOSU BALANCE) je zaměřena na posílení hlubokého stabilizačního systému pomocí balančních cviků.

Lekce jsou vedeny formou kurzu a je nutné si zakoupit permanentku - 10 lekcí za 400 Kč + 2 lekce zdarma.

UPOZORNĚNÍ! Podzimní kurz 2015 BOSU i BOSU Balance je zcela obsazen. Je možné se přihlásit jako náhradník na tel. čísle 721 532 873.

Bc. Pavlína Kuchtová, lektorka kurzu

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS