BOSU - cvičení pro širokou veřejnost

Cvičení probíhá každé úterý v tělocvičně ZŠ.
I. hodina od 18 hodin (BOSU) je v rychlejším tempu a je složena z jednoduché choreografie, posilování a strečinku. II. hodina od 19 hodin (BOSU BALANCE) je zaměřena na posílení hlubokého stabilizačního systému pomocí balančních cviků.

Lekce jsou vedeny formou kurzu a je nutné si zakoupit permanentku - 10 lekcí za 400 Kč + 2 lekce zdarma.

UPOZORNĚNÍ! Podzimní kurz 2015 BOSU i BOSU Balance je zcela obsazen. Je možné se přihlásit jako náhradník na tel. čísle 721 532 873.

Bc. Pavlína Kuchtová, lektorka kurzu

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.