BOSU - cvičení pro širokou veřejnost

Cvičení probíhá každé úterý v tělocvičně ZŠ.
I. hodina od 18 hodin (BOSU) je v rychlejším tempu a je složena z jednoduché choreografie, posilování a strečinku. II. hodina od 19 hodin (BOSU BALANCE) je zaměřena na posílení hlubokého stabilizačního systému pomocí balančních cviků.

Lekce jsou vedeny formou kurzu a je nutné si zakoupit permanentku - 10 lekcí za 400 Kč + 2 lekce zdarma.

UPOZORNĚNÍ! Podzimní kurz 2015 BOSU i BOSU Balance je zcela obsazen. Je možné se přihlásit jako náhradník na tel. čísle 721 532 873.

Bc. Pavlína Kuchtová, lektorka kurzu

Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON