Podzimní tvoření

Dnes jsme ve výtvarném kroužku vyrazily ven a tvořily jsme krásné obrazy z kouzelných listů, které nám podzim nabarvil. Hotové práce jsou k vidění zde, fotodokumentaci z celého tvořivého procesu najdete ve školní fotogalerii.

Příjemné podzimní odpoledne jsme si tvořivě užily. Odměněna byla i paní učitelka, která dostala krásnou podzimně uvitou květinku.

Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“