Podzimní tvoření

Dnes jsme ve výtvarném kroužku vyrazily ven a tvořily jsme krásné obrazy z kouzelných listů, které nám podzim nabarvil. Hotové práce jsou k vidění zde, fotodokumentaci z celého tvořivého procesu najdete ve školní fotogalerii.

Příjemné podzimní odpoledne jsme si tvořivě užily. Odměněna byla i paní učitelka, která dostala krásnou podzimně uvitou květinku.

Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.