Podzimní tvoření

Dnes jsme ve výtvarném kroužku vyrazily ven a tvořily jsme krásné obrazy z kouzelných listů, které nám podzim nabarvil. Hotové práce jsou k vidění zde, fotodokumentaci z celého tvořivého procesu najdete ve školní fotogalerii.

Příjemné podzimní odpoledne jsme si tvořivě užily. Odměněna byla i paní učitelka, která dostala krásnou podzimně uvitou květinku.

V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON