Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Letos jsem se zúčastnili již 12. ročníku Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích. Cestovali jsme přes Prahu, a tak jsme srovnávali mohutnost toku Vltavy v Praze a následně v Českých Budějovicích (Praha samozřejmě vede).

Vyrazili jsme s téměř novým týmem, protože nám naši borci odešli na střední školy a Jirka Křížek z 8. ročníku bohužel tentokrát nemohl jet. Chlapci nasbírali mnoho cenných zkušeností - Jakub Tvrzník (3. B) se od svého pražského kamaráda naučil spoustu nových fíglů, Lukáš Hart (6. A) byl tahounem našeho týmu, skokanem je ovšem Jakub Tvrzník (6. A), který po absolvování dvou kroužků!!! v letošním školním roce dokázal dýchat Lukášovi na paty a předvedl opravdu úžasný programátorský výkon. Své znalosti si na tomto setkání zdokonaloval i Daniel Šusta (6. A).

Všichni chlapci mohou mít v letošním školním roce v rámci tohoto programátorského kroužku plnou verzi i doma a trénovat a zdokonalovat své dovednosti.

Za rozšiřování dobrého jména naší školy na druhém konci naší republiky chlapcům děkujeme.

Více fotografií lze zhlédnout ve fotogalerii.

Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Sběr papíru
Od 5. 11. do 7. 11. 2019 proběhne za základní školou sběr papíru.
Odpolední kurz lyžování
Nabídka firmy sport-kids
Ředitelské volno
Dne 31. 10. a 1. 11. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Noční pochod
V pátek 25. října 2019 proběhne 7. ročník podzimního nočního pochodu.
Žáci základní školy pojedou na EDUCU MYJOB Liberec 2019
Dne 11. 10. 2019 se žáci 9. tříd zúčastní veletrhu EDUCA v Liberci

Zahájení školního roku 2019/2020 Zahájení školního roku 2019/2020 Zahájení školního roku 2019/2020 Zahájení školního roku 2019/2020 Zahájení školního roku 2019/2020 Zahájení školního roku 2019/2020