Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Letos jsem se zúčastnili již 12. ročníku Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích. Cestovali jsme přes Prahu, a tak jsme srovnávali mohutnost toku Vltavy v Praze a následně v Českých Budějovicích (Praha samozřejmě vede).

Vyrazili jsme s téměř novým týmem, protože nám naši borci odešli na střední školy a Jirka Křížek z 8. ročníku bohužel tentokrát nemohl jet. Chlapci nasbírali mnoho cenných zkušeností - Jakub Tvrzník (3. B) se od svého pražského kamaráda naučil spoustu nových fíglů, Lukáš Hart (6. A) byl tahounem našeho týmu, skokanem je ovšem Jakub Tvrzník (6. A), který po absolvování dvou kroužků!!! v letošním školním roce dokázal dýchat Lukášovi na paty a předvedl opravdu úžasný programátorský výkon. Své znalosti si na tomto setkání zdokonaloval i Daniel Šusta (6. A).

Všichni chlapci mohou mít v letošním školním roce v rámci tohoto programátorského kroužku plnou verzi i doma a trénovat a zdokonalovat své dovednosti.

Za rozšiřování dobrého jména naší školy na druhém konci naší republiky chlapcům děkujeme.

Více fotografií lze zhlédnout ve fotogalerii.

Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019