Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Letos jsem se zúčastnili již 12. ročníku Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích. Cestovali jsme přes Prahu, a tak jsme srovnávali mohutnost toku Vltavy v Praze a následně v Českých Budějovicích (Praha samozřejmě vede).

Vyrazili jsme s téměř novým týmem, protože nám naši borci odešli na střední školy a Jirka Křížek z 8. ročníku bohužel tentokrát nemohl jet. Chlapci nasbírali mnoho cenných zkušeností - Jakub Tvrzník (3. B) se od svého pražského kamaráda naučil spoustu nových fíglů, Lukáš Hart (6. A) byl tahounem našeho týmu, skokanem je ovšem Jakub Tvrzník (6. A), který po absolvování dvou kroužků!!! v letošním školním roce dokázal dýchat Lukášovi na paty a předvedl opravdu úžasný programátorský výkon. Své znalosti si na tomto setkání zdokonaloval i Daniel Šusta (6. A).

Všichni chlapci mohou mít v letošním školním roce v rámci tohoto programátorského kroužku plnou verzi i doma a trénovat a zdokonalovat své dovednosti.

Za rozšiřování dobrého jména naší školy na druhém konci naší republiky chlapcům děkujeme.

Více fotografií lze zhlédnout ve fotogalerii.

Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.