Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Letos jsem se zúčastnili již 12. ročníku Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích. Cestovali jsme přes Prahu, a tak jsme srovnávali mohutnost toku Vltavy v Praze a následně v Českých Budějovicích (Praha samozřejmě vede).

Vyrazili jsme s téměř novým týmem, protože nám naši borci odešli na střední školy a Jirka Křížek z 8. ročníku bohužel tentokrát nemohl jet. Chlapci nasbírali mnoho cenných zkušeností - Jakub Tvrzník (3. B) se od svého pražského kamaráda naučil spoustu nových fíglů, Lukáš Hart (6. A) byl tahounem našeho týmu, skokanem je ovšem Jakub Tvrzník (6. A), který po absolvování dvou kroužků!!! v letošním školním roce dokázal dýchat Lukášovi na paty a předvedl opravdu úžasný programátorský výkon. Své znalosti si na tomto setkání zdokonaloval i Daniel Šusta (6. A).

Všichni chlapci mohou mít v letošním školním roce v rámci tohoto programátorského kroužku plnou verzi i doma a trénovat a zdokonalovat své dovednosti.

Za rozšiřování dobrého jména naší školy na druhém konci naší republiky chlapcům děkujeme.

Více fotografií lze zhlédnout ve fotogalerii.

Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
Přání
Krásné prožití vánočních svátků.

Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019 Lyžařský výcvik 2019