Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Letos jsem se zúčastnili již 12. ročníku Povltavského setkání Baltíků v Českých Budějovicích. Cestovali jsme přes Prahu, a tak jsme srovnávali mohutnost toku Vltavy v Praze a následně v Českých Budějovicích (Praha samozřejmě vede).

Vyrazili jsme s téměř novým týmem, protože nám naši borci odešli na střední školy a Jirka Křížek z 8. ročníku bohužel tentokrát nemohl jet. Chlapci nasbírali mnoho cenných zkušeností - Jakub Tvrzník (3. B) se od svého pražského kamaráda naučil spoustu nových fíglů, Lukáš Hart (6. A) byl tahounem našeho týmu, skokanem je ovšem Jakub Tvrzník (6. A), který po absolvování dvou kroužků!!! v letošním školním roce dokázal dýchat Lukášovi na paty a předvedl opravdu úžasný programátorský výkon. Své znalosti si na tomto setkání zdokonaloval i Daniel Šusta (6. A).

Všichni chlapci mohou mít v letošním školním roce v rámci tohoto programátorského kroužku plnou verzi i doma a trénovat a zdokonalovat své dovednosti.

Za rozšiřování dobrého jména naší školy na druhém konci naší republiky chlapcům děkujeme.

Více fotografií lze zhlédnout ve fotogalerii.

Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS