Přírodovědný kroužek ve školním roce 2017/2018

Vítám všechny, kteří se přihlásili do Přírodovědného kroužku a uvádím pár důležitých informací pro začátek.

Jak je uvedeno na přihlášce, kroužek bude probíhat v pondělí jednou za 14 dní ve dvouhodinových blocích (myšleno 2 vyučovací hodiny).

Scházet se budeme v učebně Př/Z (2. patro staré budovy), případně v laboratoři (přízemí "nové" budovy). Abychom ale mohli poznávat přírodu a krajinu naživo, budeme chodit i ven. Tyto výpravy budou podřízeny aktuální přízni počasí. Proto prosím, aby na každý kroužek měly děti vhodné oblečení na ven.

První kroužek tedy proběhne v pondělí 2. října od 15:00 do 16:30

Dále pak prosím o platbu kroužku 1000,-Kč, která musí být provedena do 15.10.2017.

Lze zaplatit v hotovosti přímo mně na kroužku nebo převodem na účet (č.ú.: 986065379/0800; VS: 1718; v poznámce pro příjemce: jméno, příjmení a třída dítěte).

Informace týkající se kroužku a případných změn termínů apod. budu uvádět zde a rozesílat na e-maily uvedené na přihláškách.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte volat či psát na tel.: +420 737 684 906, e-mail: martina@pospinet.cz

Přeji krásný začátek podzimu a těším se na viděnou.

Martina Pospíšilová

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.