Přírodovědný kroužek ve školním roce 2017/2018

Vítám všechny, kteří se přihlásili do Přírodovědného kroužku a uvádím pár důležitých informací pro začátek.

Jak je uvedeno na přihlášce, kroužek bude probíhat v pondělí jednou za 14 dní ve dvouhodinových blocích (myšleno 2 vyučovací hodiny).

Scházet se budeme v učebně Př/Z (2. patro staré budovy), případně v laboratoři (přízemí "nové" budovy). Abychom ale mohli poznávat přírodu a krajinu naživo, budeme chodit i ven. Tyto výpravy budou podřízeny aktuální přízni počasí. Proto prosím, aby na každý kroužek měly děti vhodné oblečení na ven.

První kroužek tedy proběhne v pondělí 2. října od 15:00 do 16:30

Dále pak prosím o platbu kroužku 1000,-Kč, která musí být provedena do 15.10.2017.

Lze zaplatit v hotovosti přímo mně na kroužku nebo převodem na účet (č.ú.: 986065379/0800; VS: 1718; v poznámce pro příjemce: jméno, příjmení a třída dítěte).

Informace týkající se kroužku a případných změn termínů apod. budu uvádět zde a rozesílat na e-maily uvedené na přihláškách.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte volat či psát na tel.: +420 737 684 906, e-mail: martina@pospinet.cz

Přeji krásný začátek podzimu a těším se na viděnou.

Martina Pospíšilová

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.