Přírodovědný kroužek ve školním roce 2017/2018

Vítám všechny, kteří se přihlásili do Přírodovědného kroužku a uvádím pár důležitých informací pro začátek.

Jak je uvedeno na přihlášce, kroužek bude probíhat v pondělí jednou za 14 dní ve dvouhodinových blocích (myšleno 2 vyučovací hodiny).

Scházet se budeme v učebně Př/Z (2. patro staré budovy), případně v laboratoři (přízemí "nové" budovy). Abychom ale mohli poznávat přírodu a krajinu naživo, budeme chodit i ven. Tyto výpravy budou podřízeny aktuální přízni počasí. Proto prosím, aby na každý kroužek měly děti vhodné oblečení na ven.

První kroužek tedy proběhne v pondělí 2. října od 15:00 do 16:30

Dále pak prosím o platbu kroužku 1000,-Kč, která musí být provedena do 15.10.2017.

Lze zaplatit v hotovosti přímo mně na kroužku nebo převodem na účet (č.ú.: 986065379/0800; VS: 1718; v poznámce pro příjemce: jméno, příjmení a třída dítěte).

Informace týkající se kroužku a případných změn termínů apod. budu uvádět zde a rozesílat na e-maily uvedené na přihláškách.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte volat či psát na tel.: +420 737 684 906, e-mail: martina@pospinet.cz

Přeji krásný začátek podzimu a těším se na viděnou.

Martina Pospíšilová

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS