Přírodovědný kroužek ve školním roce 2017/2018

Vítám všechny, kteří se přihlásili do Přírodovědného kroužku a uvádím pár důležitých informací pro začátek.

Jak je uvedeno na přihlášce, kroužek bude probíhat v pondělí jednou za 14 dní ve dvouhodinových blocích (myšleno 2 vyučovací hodiny).

Scházet se budeme v učebně Př/Z (2. patro staré budovy), případně v laboratoři (přízemí "nové" budovy). Abychom ale mohli poznávat přírodu a krajinu naživo, budeme chodit i ven. Tyto výpravy budou podřízeny aktuální přízni počasí. Proto prosím, aby na každý kroužek měly děti vhodné oblečení na ven.

První kroužek tedy proběhne v pondělí 2. října od 15:00 do 16:30

Dále pak prosím o platbu kroužku 1000,-Kč, která musí být provedena do 15.10.2017.

Lze zaplatit v hotovosti přímo mně na kroužku nebo převodem na účet (č.ú.: 986065379/0800; VS: 1718; v poznámce pro příjemce: jméno, příjmení a třída dítěte).

Informace týkající se kroužku a případných změn termínů apod. budu uvádět zde a rozesílat na e-maily uvedené na přihláškách.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte volat či psát na tel.: +420 737 684 906, e-mail: martina@pospinet.cz

Přeji krásný začátek podzimu a těším se na viděnou.

Martina Pospíšilová

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“