Přihláška 2017/2018

Termín konání: úterý, středa, pátek od 7:00 do 7:45, v jiný termín není k dispozici tělocvična.

Kroužek je přednostně určen žákům a žákyním 5. a 6. třídy, resp. 7. a 8. třídy.

Tréninky budou probíhat v tělocvičně (v případě příznivého počasí na tartanovém hřišti v areálu školy).

Vybavení: sportovní oblečení, sálové boty, případně vlastní florbalová hokejka (na vlastní nebezpečí).

Závazné přihlášky do 8. 9. 2017.

Platba kroužku: 1000 Kč na školní rok, zaplatit nejpozději do 15. 10. 2017.

Úhradu lze provést: hotově vedoucímu kroužku nebo bezhotovostním převodem na účet školy: 986065379/0800, jako v. s. uvést: 1718, do poznámky pro příjemce zapište: příjmení dítěte, třídu, název kroužku. Do žákovské knížky pak zapište, kdy byla platba odeslána.

Více informací u pana učitele Maryška nebo na mailu marysko@zshodkovice.cz

Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.