Časopis Termit v roce 2017

Po kratší odmlce  zveřejňujeme časopis Termit i v elektronické podobě. V přiložených dokumentech naleznete jarní a letní vydání. Také speciální vydání žáků 9.A a 9.B.

Název souboru Velikost Typ
Jaro 2017 12.2 MB pdf
Léto 2017 2.91 MB pdf
9.A 2.01 MB pdf
9.B 147.73 KB pdf
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.