Kroužky ve školním roce 2017/2018

Žáci se mohou v novém školním roce těšit na kroužky, které na škole ještě nebyly. Jedná se o kroužek volejbalu, vedoucí bude nová paní učitelka Šárka Jiroušová.  Svou činnost otevře Klub zábavných her (vedoucí Ivana Drozdová), Čtenářský klub (vedoucí Pavla Fialová) a kroužek Logopedické hrátky (vedoucí Radka Kuchtová).  Svou činnost po roce obnoví i Angličtina pro dospělé - začátečníci.  Naopak kroužek Vaření svou činnost ukončil a v příštím školním roce nebude otevřen. Ostatní kroužky budou v činnosti pokračovat. Bližší informace k jednotlivým kroužkům naleznete v sekci Zájmová činnost.

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.