Kroužky ve školním roce 2017/2018

Žáci se mohou v novém školním roce těšit na kroužky, které na škole ještě nebyly. Jedná se o kroužek volejbalu, vedoucí bude nová paní učitelka Šárka Jiroušová.  Svou činnost otevře Klub zábavných her (vedoucí Ivana Drozdová), Čtenářský klub (vedoucí Pavla Fialová) a kroužek Logopedické hrátky (vedoucí Radka Kuchtová).  Svou činnost po roce obnoví i Angličtina pro dospělé - začátečníci.  Naopak kroužek Vaření svou činnost ukončil a v příštím školním roce nebude otevřen. Ostatní kroužky budou v činnosti pokračovat. Bližší informace k jednotlivým kroužkům naleznete v sekci Zájmová činnost.

Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
7. 12. - 8. 12. 2018
Vánoční vystoupení
Dne 19. 12. 2018 se uskuteční 3. ročník vánoční besídky, na který Vás srdečně zvou žáci i učitelé základní školy.
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.

First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018