Kroužky ve školním roce 2017/2018

Žáci se mohou v novém školním roce těšit na kroužky, které na škole ještě nebyly. Jedná se o kroužek volejbalu, vedoucí bude nová paní učitelka Šárka Jiroušová.  Svou činnost otevře Klub zábavných her (vedoucí Ivana Drozdová), Čtenářský klub (vedoucí Pavla Fialová) a kroužek Logopedické hrátky (vedoucí Radka Kuchtová).  Svou činnost po roce obnoví i Angličtina pro dospělé - začátečníci.  Naopak kroužek Vaření svou činnost ukončil a v příštím školním roce nebude otevřen. Ostatní kroužky budou v činnosti pokračovat. Bližší informace k jednotlivým kroužkům naleznete v sekci Zájmová činnost.

Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019