Kroužky ve školním roce 2017/2018

Žáci se mohou v novém školním roce těšit na kroužky, které na škole ještě nebyly. Jedná se o kroužek volejbalu, vedoucí bude nová paní učitelka Šárka Jiroušová.  Svou činnost otevře Klub zábavných her (vedoucí Ivana Drozdová), Čtenářský klub (vedoucí Pavla Fialová) a kroužek Logopedické hrátky (vedoucí Radka Kuchtová).  Svou činnost po roce obnoví i Angličtina pro dospělé - začátečníci.  Naopak kroužek Vaření svou činnost ukončil a v příštím školním roce nebude otevřen. Ostatní kroužky budou v činnosti pokračovat. Bližší informace k jednotlivým kroužkům naleznete v sekci Zájmová činnost.

V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON