Kroužky ve školním roce 2017/2018

Žáci se mohou v novém školním roce těšit na kroužky, které na škole ještě nebyly. Jedná se o kroužek volejbalu, vedoucí bude nová paní učitelka Šárka Jiroušová.  Svou činnost otevře Klub zábavných her (vedoucí Ivana Drozdová), Čtenářský klub (vedoucí Pavla Fialová) a kroužek Logopedické hrátky (vedoucí Radka Kuchtová).  Svou činnost po roce obnoví i Angličtina pro dospělé - začátečníci.  Naopak kroužek Vaření svou činnost ukončil a v příštím školním roce nebude otevřen. Ostatní kroužky budou v činnosti pokračovat. Bližší informace k jednotlivým kroužkům naleznete v sekci Zájmová činnost.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.