Rozloučení

Pro jistotu uvádím, že minulé setkání na přírodovědném kroužku bylo poslední v tomto školním roce.

Tímto se se všemi jeho účastníky loučím a přeji jim i rodičům krásné prázdniny a dovolené.

Doufám, že se v příštím roce opět shledáme (snad i v hojnějším počtu) a přikládám pár ilustrativních obrázků z našeho počínání...

M. Pospíšilová

Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.