Zlatý štětec

Výtvarná soutěž Zlatý štětec, jako tradičně, proběhla v ZŠ Ruprechtická v Liberci. Letošního kola se z naší školy zúčastnilo 21 vybraných žáků. Tématem soutěže byli indiáni. Žáci malovali suchým pastelem. Jednotlivé výkresy z daných ročníků hodnotila odborná komise složená z akademických malířů. Čtyři žáci naší školy stanuli na stupních vítězů: Zuzana Vrátilová, Natálie Ryšavá - kategorie 6. tříd a Emil Milan Kněbort, Karolína Vrátilová - kategorie 9. tříd. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS