Zlatý štětec

Výtvarná soutěž Zlatý štětec, jako tradičně, proběhla v ZŠ Ruprechtická v Liberci. Letošního kola se z naší školy zúčastnilo 21 vybraných žáků. Tématem soutěže byli indiáni. Žáci malovali suchým pastelem. Jednotlivé výkresy z daných ročníků hodnotila odborná komise složená z akademických malířů. Čtyři žáci naší školy stanuli na stupních vítězů: Zuzana Vrátilová, Natálie Ryšavá - kategorie 6. tříd a Emil Milan Kněbort, Karolína Vrátilová - kategorie 9. tříd. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“