McDonald´s Cup - 4. - 5. třída

V této kategorii jsme se v úvodním základním kole utkali s týmy ZŠ Český Dub a ZŠ Kobyly. Pořadatelem byla ZŠ Český Dub a turnaj se měl odehrát na zdejším víceúčelovém stadionu. Počasí nám bohužel nepřálo, a tak se zápasy musely odehrát ve sportovní hale při základní škole. V úvodním utkání nás čekal domácí tým a bez větších potíží jsme zvítězili rozdílem pěti branek. V dalším zápase jsme se pak utkali s týmem ze ZŠ Kobyly a rozhodnutí padlo již v úvodu, kdy se nám během prvních pěti minut podařilo vstřelit čtyři branky. I v dalším průběhu utkání jsme byli střelecky úspěšní a nakonec jsme mač vyhráli v poměru 13:0. Dvě výhry tedy znamenaly, že postupujeme do dalšího kola, resp. do semifinálového klání, ve kterém se utkáme s týmem ZŠ Frýdlant.

Školu reprezentovali tito žáci: Renza Václav, Růta Jan, Zítko Richard, Šusta Jakub, Kysela Lukáš, Bílek Daniel, Šusta Daniel, Konopa Jonáš, Robert Komňacký.

McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019