McDonald´s Cup - 4. - 5. třída

V této kategorii jsme se v úvodním základním kole utkali s týmy ZŠ Český Dub a ZŠ Kobyly. Pořadatelem byla ZŠ Český Dub a turnaj se měl odehrát na zdejším víceúčelovém stadionu. Počasí nám bohužel nepřálo, a tak se zápasy musely odehrát ve sportovní hale při základní škole. V úvodním utkání nás čekal domácí tým a bez větších potíží jsme zvítězili rozdílem pěti branek. V dalším zápase jsme se pak utkali s týmem ze ZŠ Kobyly a rozhodnutí padlo již v úvodu, kdy se nám během prvních pěti minut podařilo vstřelit čtyři branky. I v dalším průběhu utkání jsme byli střelecky úspěšní a nakonec jsme mač vyhráli v poměru 13:0. Dvě výhry tedy znamenaly, že postupujeme do dalšího kola, resp. do semifinálového klání, ve kterém se utkáme s týmem ZŠ Frýdlant.

Školu reprezentovali tito žáci: Renza Václav, Růta Jan, Zítko Richard, Šusta Jakub, Kysela Lukáš, Bílek Daniel, Šusta Daniel, Konopa Jonáš, Robert Komňacký.

McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída McDonald´s  Cup - 4. - 5. třída
Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
7. 12. - 8. 12. 2018
Vánoční vystoupení
Dne 19. 12. 2018 se uskuteční 3. ročník vánoční besídky, na který Vás srdečně zvou žáci i učitelé základní školy.
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.

First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018