MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA 2017

Matematická olympiáda pokračovala okresními koly. Již 24. 1. proběhlo okresní kolo pro kategorie Z5 a Z9. Z naší školy postoupili žáci pouze do kategorie Z9: Jiří Růta (9. A) a Marek Landfeld (9. B). Markovi chyběl jeden bod, aby se stal úspěšným řešitelem. Jirka dosáhl na maximální počet bodů, obsadil 1. až 5. místo a postoupil do krajského kola. V krajském kolo se mu bohužel už tolik nedařilo a nestal se úspěšným řešitelem.

4. 4. jeli reprezentovat školu žáci 6. až 8. ročníku. V kategorii Z6 postoupili: Aneta Jágrová, Pavla Domácí, Julie Brázová, Vendula Pelantová (všechny 6. A), Jitka Mitro Ondová, Natálie Ryšavá a Přemysl Marek (všichni 6. B). Nejvíce se dařilo Natálii Ryšavé, získala 15 bodů z 18 možných, obsadila 11. až 15. místo. Úspěšnou řešitelkou se stala i Pavla Domácí s 12 body. Ostatním chyběl jeden nebo dva body k úspěšnému řešiteli.

V kategorii Z7 postoupil Jiří Křížek (7. A), získal 15 bodů a obsadil 10. až 12. místo.

I v kategorii Z8 jsme měli jedinou zástupkyni. Monika Janečková (8. A) si vedla také velmi dobře. Získala maximální počet bodů, zařadila se s žáky gymnázií na 1. až 6. místo.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.