MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA 2017

Matematická olympiáda pokračovala okresními koly. Již 24. 1. proběhlo okresní kolo pro kategorie Z5 a Z9. Z naší školy postoupili žáci pouze do kategorie Z9: Jiří Růta (9. A) a Marek Landfeld (9. B). Markovi chyběl jeden bod, aby se stal úspěšným řešitelem. Jirka dosáhl na maximální počet bodů, obsadil 1. až 5. místo a postoupil do krajského kola. V krajském kolo se mu bohužel už tolik nedařilo a nestal se úspěšným řešitelem.

4. 4. jeli reprezentovat školu žáci 6. až 8. ročníku. V kategorii Z6 postoupili: Aneta Jágrová, Pavla Domácí, Julie Brázová, Vendula Pelantová (všechny 6. A), Jitka Mitro Ondová, Natálie Ryšavá a Přemysl Marek (všichni 6. B). Nejvíce se dařilo Natálii Ryšavé, získala 15 bodů z 18 možných, obsadila 11. až 15. místo. Úspěšnou řešitelkou se stala i Pavla Domácí s 12 body. Ostatním chyběl jeden nebo dva body k úspěšnému řešiteli.

V kategorii Z7 postoupil Jiří Křížek (7. A), získal 15 bodů a obsadil 10. až 12. místo.

I v kategorii Z8 jsme měli jedinou zástupkyni. Monika Janečková (8. A) si vedla také velmi dobře. Získala maximální počet bodů, zařadila se s žáky gymnázií na 1. až 6. místo.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS