MATEMATICKÁ OLYMPIÁDA 2017

Matematická olympiáda pokračovala okresními koly. Již 24. 1. proběhlo okresní kolo pro kategorie Z5 a Z9. Z naší školy postoupili žáci pouze do kategorie Z9: Jiří Růta (9. A) a Marek Landfeld (9. B). Markovi chyběl jeden bod, aby se stal úspěšným řešitelem. Jirka dosáhl na maximální počet bodů, obsadil 1. až 5. místo a postoupil do krajského kola. V krajském kolo se mu bohužel už tolik nedařilo a nestal se úspěšným řešitelem.

4. 4. jeli reprezentovat školu žáci 6. až 8. ročníku. V kategorii Z6 postoupili: Aneta Jágrová, Pavla Domácí, Julie Brázová, Vendula Pelantová (všechny 6. A), Jitka Mitro Ondová, Natálie Ryšavá a Přemysl Marek (všichni 6. B). Nejvíce se dařilo Natálii Ryšavé, získala 15 bodů z 18 možných, obsadila 11. až 15. místo. Úspěšnou řešitelkou se stala i Pavla Domácí s 12 body. Ostatním chyběl jeden nebo dva body k úspěšnému řešiteli.

V kategorii Z7 postoupil Jiří Křížek (7. A), získal 15 bodů a obsadil 10. až 12. místo.

I v kategorii Z8 jsme měli jedinou zástupkyni. Monika Janečková (8. A) si vedla také velmi dobře. Získala maximální počet bodů, zařadila se s žáky gymnázií na 1. až 6. místo.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“