Soutěž U6

Dne 22. 3. 2016 se žáci naší školy zúčastnili natáčení soutěžního pořadu České televize U6 - úžasný svět vědy. Přírodní zákony si na vlastní kůži vyzkoušeli: Matyáš Khauer, Nikola Kašpárková, Kryštof Panuška, Jakub Trafina a Vítězslav Musil. Funkce morální podpory a náhradníka byla svěřena Julii Žůrkové. Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Co o natáčení řekli účastníci:

Ivana Drozdová:

"Musím všem účastníkům naší školy ještě jednou poděkovat. Byli jste naprosto skvělí a celou dobu jste soutěžili jako jeden tým. V tento den jsem si opět uvědomila, jak je učitelské povolání nádherné. Jenom vy znáte zákulisí tohoto pořadu a tu zkušenost vám nikdo nevezme."

Jakub Trafina:

"Byl to jeden z mých nejlepších dnů co jsem kdy zažil. Skvělí také byli herci a štáb. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a děkuju všem lidem se kterými jsem tam byl."

Nikola Kašpárková:

"Bylo to úplně super, to jak jsme byli celou dobu připojeni k mikrofonu, jak nás maskovali a svítili na nás. Připadala jsem si jako pravý herec..."

Kryštof Panuška:

"Hodně se mi tam líbilo, všichni ti lidé na nás byli moc hodní, hlavně Ducháček byl super. Viděli jsme zajímavé pokusy a na konci natáčení jsme dostali pěkné ceny a odnesli si spoustu nezapomenutelných zážitků."

tým s herci začátek v talárech
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“