Soutěž U6

Dne 22. 3. 2016 se žáci naší školy zúčastnili natáčení soutěžního pořadu České televize U6 - úžasný svět vědy. Přírodní zákony si na vlastní kůži vyzkoušeli: Matyáš Khauer, Nikola Kašpárková, Kryštof Panuška, Jakub Trafina a Vítězslav Musil. Funkce morální podpory a náhradníka byla svěřena Julii Žůrkové. Další fotografie naleznete ve fotogalerii.

Co o natáčení řekli účastníci:

Ivana Drozdová:

"Musím všem účastníkům naší školy ještě jednou poděkovat. Byli jste naprosto skvělí a celou dobu jste soutěžili jako jeden tým. V tento den jsem si opět uvědomila, jak je učitelské povolání nádherné. Jenom vy znáte zákulisí tohoto pořadu a tu zkušenost vám nikdo nevezme."

Jakub Trafina:

"Byl to jeden z mých nejlepších dnů co jsem kdy zažil. Skvělí také byli herci a štáb. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a děkuju všem lidem se kterými jsem tam byl."

Nikola Kašpárková:

"Bylo to úplně super, to jak jsme byli celou dobu připojeni k mikrofonu, jak nás maskovali a svítili na nás. Připadala jsem si jako pravý herec..."

Kryštof Panuška:

"Hodně se mi tam líbilo, všichni ti lidé na nás byli moc hodní, hlavně Ducháček byl super. Viděli jsme zajímavé pokusy a na konci natáčení jsme dostali pěkné ceny a odnesli si spoustu nezapomenutelných zážitků."

tým s herci začátek v talárech
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018