Pythagoriáda 2017

Žáci 5. až 9. ročníku řešili 15 soutěžních příkladů, které obsahovalo zadání školního kola Pythagoriády.Úspěšnými řešiteli se stali: 5. ročník - Jakub Kratochvíl, 6. ročník - Aneta Jágrová, Natálie Ryšavá a Jitka Mitro Ondová. V 7. a 8. ročníku jsme neměli úspěšné řešitele. Úspěšní řešitelé postupují do okresního kola.

Výsledky všech žáků naleznete v přiloženém dokumentu k tomuto článku.

Název souboru Velikost Typ
Pythagoriáda 2016/2017 16.37 KB xlsx
Příměstské tábory Podještědí
Přečtěte si informace o letních příměstských táborech.
Sběr papíru
Od 28. 5. do 30. 5. proběhne za základní školou sběr papíru.
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON