Podkrušnohorské setkání Baltíků

V pátek 20. ledna vyrazili naši programátoři na již 12. ročník Podkuršnohorského setkání Baltíků do Bíliny. Soutěž byla rozdělena do dvou dnů. První den, který byl zaměřen více na grafické zpracování tématu,  měli programátoři za úkol vytvořit program na téma Noemova archa. Výborně se s tímto úkolem popral Emil Milan Kněbort z 9. A, který s tímto programem skončil po prvním dnu na 2. místě v nejstarší kategorii C. Ukázka z tohoto programu je přiložena k tomuto článku. Druhý den byly úkoly zaměřeny programátorsky a i po této části soutěže si Emil udržel místo v čele soutěžících a odvezl si trochu nepopulární bramborové ocenění. V celkovém počtu žáků je 4. příčka velice pěkné umístění a my blahopřejeme.

V kategorii B (4. - 6. ročníky) nás reprezentovali Lukáš Hart, Daniel Šusta a Hana Heřmanová (všichni z 5. A). Nejlepší umístění vybojovala naše jediná programátorka Hana Heřmanová, které blahopřejeme k 8. místu.

V kategorii C (7. - 9. ročníky a příslušné ročníky víceletých gymnázií) byli našimi soutěžícími již zmiňovaný E. M. Kněbort (9. A), Jiří Růta (9. A) - 9. místo a Jiří Křížek (7. A) - 11. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy v této programovací soutěži.

Podkrušnohorské setkání Baltíků Podkrušnohorské setkání Baltíků Podkrušnohorské setkání Baltíků
Název souboru Velikost Typ
Celkové výsledky 580.16 KB pdf
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.