Podkrušnohorské setkání Baltíků

V pátek 20. ledna vyrazili naši programátoři na již 12. ročník Podkuršnohorského setkání Baltíků do Bíliny. Soutěž byla rozdělena do dvou dnů. První den, který byl zaměřen více na grafické zpracování tématu,  měli programátoři za úkol vytvořit program na téma Noemova archa. Výborně se s tímto úkolem popral Emil Milan Kněbort z 9. A, který s tímto programem skončil po prvním dnu na 2. místě v nejstarší kategorii C. Ukázka z tohoto programu je přiložena k tomuto článku. Druhý den byly úkoly zaměřeny programátorsky a i po této části soutěže si Emil udržel místo v čele soutěžících a odvezl si trochu nepopulární bramborové ocenění. V celkovém počtu žáků je 4. příčka velice pěkné umístění a my blahopřejeme.

V kategorii B (4. - 6. ročníky) nás reprezentovali Lukáš Hart, Daniel Šusta a Hana Heřmanová (všichni z 5. A). Nejlepší umístění vybojovala naše jediná programátorka Hana Heřmanová, které blahopřejeme k 8. místu.

V kategorii C (7. - 9. ročníky a příslušné ročníky víceletých gymnázií) byli našimi soutěžícími již zmiňovaný E. M. Kněbort (9. A), Jiří Růta (9. A) - 9. místo a Jiří Křížek (7. A) - 11. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy v této programovací soutěži.

Podkrušnohorské setkání Baltíků Podkrušnohorské setkání Baltíků Podkrušnohorské setkání Baltíků
Název souboru Velikost Typ
Celkové výsledky 580.16 KB pdf
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018