Podkrušnohorské setkání Baltíků

V pátek 20. ledna vyrazili naši programátoři na již 12. ročník Podkuršnohorského setkání Baltíků do Bíliny. Soutěž byla rozdělena do dvou dnů. První den, který byl zaměřen více na grafické zpracování tématu,  měli programátoři za úkol vytvořit program na téma Noemova archa. Výborně se s tímto úkolem popral Emil Milan Kněbort z 9. A, který s tímto programem skončil po prvním dnu na 2. místě v nejstarší kategorii C. Ukázka z tohoto programu je přiložena k tomuto článku. Druhý den byly úkoly zaměřeny programátorsky a i po této části soutěže si Emil udržel místo v čele soutěžících a odvezl si trochu nepopulární bramborové ocenění. V celkovém počtu žáků je 4. příčka velice pěkné umístění a my blahopřejeme.

V kategorii B (4. - 6. ročníky) nás reprezentovali Lukáš Hart, Daniel Šusta a Hana Heřmanová (všichni z 5. A). Nejlepší umístění vybojovala naše jediná programátorka Hana Heřmanová, které blahopřejeme k 8. místu.

V kategorii C (7. - 9. ročníky a příslušné ročníky víceletých gymnázií) byli našimi soutěžícími již zmiňovaný E. M. Kněbort (9. A), Jiří Růta (9. A) - 9. místo a Jiří Křížek (7. A) - 11. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy v této programovací soutěži.

Podkrušnohorské setkání Baltíků Podkrušnohorské setkání Baltíků Podkrušnohorské setkání Baltíků
Název souboru Velikost Typ
Celkové výsledky 580.16 KB pdf
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS