Podkrušnohorské setkání Baltíků

V pátek 20. ledna vyrazili naši programátoři na již 12. ročník Podkuršnohorského setkání Baltíků do Bíliny. Soutěž byla rozdělena do dvou dnů. První den, který byl zaměřen více na grafické zpracování tématu,  měli programátoři za úkol vytvořit program na téma Noemova archa. Výborně se s tímto úkolem popral Emil Milan Kněbort z 9. A, který s tímto programem skončil po prvním dnu na 2. místě v nejstarší kategorii C. Ukázka z tohoto programu je přiložena k tomuto článku. Druhý den byly úkoly zaměřeny programátorsky a i po této části soutěže si Emil udržel místo v čele soutěžících a odvezl si trochu nepopulární bramborové ocenění. V celkovém počtu žáků je 4. příčka velice pěkné umístění a my blahopřejeme.

V kategorii B (4. - 6. ročníky) nás reprezentovali Lukáš Hart, Daniel Šusta a Hana Heřmanová (všichni z 5. A). Nejlepší umístění vybojovala naše jediná programátorka Hana Heřmanová, které blahopřejeme k 8. místu.

V kategorii C (7. - 9. ročníky a příslušné ročníky víceletých gymnázií) byli našimi soutěžícími již zmiňovaný E. M. Kněbort (9. A), Jiří Růta (9. A) - 9. místo a Jiří Křížek (7. A) - 11. místo.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy v této programovací soutěži.

Podkrušnohorské setkání Baltíků Podkrušnohorské setkání Baltíků Podkrušnohorské setkání Baltíků
Název souboru Velikost Typ
Celkové výsledky 580.16 KB pdf
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.