ZŠ T.G.Masaryka - Hodkovice nad Mohelkou
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.
 • Radiostanice, baterie, zdroje, UPS, ultrazvuk, repase, S PoweR export-import cz, s.r.o.

Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída)

 

V pondělí 21. listopadu se žáci naší školy vydali na další florbalový turnaj, tentokrát určený pro věkovou kategorii 8. a 9. tříd. V těžké skupině se chlapci utkali s týmy ze ZŠ Mníšek, ZŠ Husova, ZŠ Oblačná a s pořádající ZŠ Dobiášova. V prvním zápase porazili naši žáci ZŠ Mníšek, kdy se třikrát trefil Richard Komňacký, dvakrát Petr Růta, a po jedné brance zatížili soupeřovo konto Vojtěch Svoboda a Radim Hrušovský. Ve druhém utkání to bylo již o něčem úplně jiném, přičemž nás hráči ZŠ Husova do mnoha šancí nepustili. Nebyl to však zápas bez brankových příležitostí, ty největší v našem dresu spálil Petr Růta. Po vedoucím gólu ZŠ Husova to s námi již vypadalo špatně, nicméně důležitý bod nám vystřelil Radim Hrušovský. V dalším zápase jsme sehráli napínavý duel se ZŠ Dobiášova, ve kterém se již téměř rozhodovalo o postupu či naopak „nepostupu“ do další fáze, tedy do krajského semifinále. V první části utkání jsme byli lepším týmem, nicméně do mnoha šancí jsme se nedostali. V druhé části začal zlobit i soupeř, přičemž se po jedné diskutabilní akci dostal do jednobrankového vedení. Naštěstí se našim hráčům podařilo brzy srovnat a v závěru i překlopit skóre v náš prospěch. V zápase se střelecky prosadil Richard Komňacký, který se trefil dokonce dvakrát, a Petr Růta, jemuž se podařilo odčinit střelecká selhání ze zápasu se ZŠ Husova. V posledním zápase jsme pak odehráli relativně pohodové utkání proti ZŠ Oblačná, v utkání skóroval Radim Hrušovský a Vojtěch Svoboda. Vítězství v tomto utkání pak pouze potvrdilo naši výhru v turnaji a postup do další fáze celokrajské soutěže ve florbale.

Hodkovice – Mníšek 7:0 (3x Komňacký, 2x Růta, Svoboda, Hrušovský)

Hodkovice – Husova 1:1 (Hrušovský)

Hodkovice – Dobiášova 3:1 (2x Komňacký, Růta)

Hodkovice – Oblačná 2:0 (Hrušovský, Svoboda)

 

Do semifinálové skupiny jsme postoupili společně se ZŠ Ještědskou, která se na florbal přímo zaměřuje a byla tedy jasným favoritem tohoto turnaje. Dále se do turnaje kvalifikovala ZŠ Barvířská a ZŠ Stráž nad Nisou. V prvním utkání jsme nastoupili proti Stráži n. N. a zápas to byl z naší strany velmi špatný. Mizerný pohyb, malá nabídka, nulová střelba. To byly hlavní příčiny našeho selhání v prvním zápase turnaje. V závěru jsme sice soupeře přišpendlili na jejich obranné polovině, nicméně na zvrat bylo již pozdě. Skutečností, která zápas taktéž negativně ovlivnila, byl i fakt, že jsme hráče soupeře podcenili a ten navíc předvedl velmi kvalitní a bojovný výkon. V druhém utkání jsme nastoupili proti největšímu favoritovi turnaje, domácí ZŠ Ještědské. A zápas to byl z obou stran velmi pohledný. Soupeř byl sice v držení míčku lepší, vytvořil si i více brankových příležitostí, nicméně naši hráči hráli obětavě a v zakončení byli nesmírně efektivní. Dvakrát se v zápase prosadil Petr Růta, který své šance dokonale využil. Kaňkou na utkání tak byly pouze výkřiky některých našich hráčů směrem k rozhodčím, které byly sice zčásti oprávněné, nicméně úplně zbytečné. V dalším utkání se tato skutečnost projevila, rozhodčí nám příliš „nepomohli“ a to ve chvílích, kdy se mohl zápas lámat v náš prospěch. Bohužel se tak nestalo a v důležitých momentech nás soupeř ze ZŠ Barvířské přehrával a nakonec i zaslouženě porazil. V turnaji jsme tak skončili „až“ na čtvrtém místě s poznámkou, že se všemi účastníky jsme odehráli velmi vyrovnaná utkání. Celkově tak naši žáci obsadili 7. – 8. místo, které je v konkurenci celkem 46 škol zapojených do soutěže v rámci Libereckého kraje velkým úspěchem.

Školu reprezentovali tito žáci: Fiala Matyáš, Foltýn Adam, Hlavnička Lukáš, Hrušovský Radim, Khauer Matyáš, Komňacký Richard, Panuška Kryštof, Růta Petr, Svoboda Vojtěch, Ulč Matěj, Vaněk Jaromír.

Hodkovice – Stráž n. N. 1:2 (Hlavnička)

Hodkovice – Ještědská 2:1 (2x Růta)

Hodkovice – Barvířská 0:2

Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída) Úspěch ve florbale chlapců (8. - 9. třída)
Aktuality
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Školní jídelna
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.
Napište nám

Jméno:

Email:

Zpráva:

Opište:

opište tento kód

6.A s ozoboty 6.A s ozoboty 6.A s ozoboty 6.A s ozoboty 6.A s ozoboty 6.A s ozoboty

Partneři:

V roce 2018 byla získána dotace Libereckého kraje na projekty "Pokračujeme" a "Mladý programátor".
www.vctu.cz
Projekt  „POMÁHÁME“ s reg. č. „ CZ.02.3.68/0.0./0.0/16_022/0004913“ Projekt byl zahájen v srpnu 2017 a bude ukončen v červenci 2019. Hlavní náplní projektu je pomoc žákům ohroženým školním neúspěchem a žákům ze sociálně znevýhodněného prostředí. D
Za školou
ZŠ T.G.Masaryka Hodkovice nad Mohelkou
J.A. Komenského 467, 463 42
Tel.:
730 109 927
Email: