Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice

Naši programátoři z kroužku Baltík se zúčastnili již 11. ročníku Předvánočního setkání Baltíků v jihočeských Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme si našli čas na návštěvu Staroměstského náměstí a nasát tam předvánoční atmosféru.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a naši chlapci se ve výsledkových listinách určitě neztratili. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Křížek ze 7. A, který z počtu 19 startujících v kategorii B (2. stupeň) vybojoval krásné 5. místo. Jirkovi moc blahopřejeme.

Další umístění v této kategorii jsou: Jiří Růta (9. A) - 8. místo, Emil Milan Kněbort (9. A) - 10. místo.

V kategorii A (1. stupeň) soutěžilo 29 žáků. Naše umístění bylo: Lukáš Hart (5. A) - 16. místo a Daniel Šusta (5. A) - 23. místo

Blahopřejeme všem soutěžícím a děkujeme jim za reprezentaci naší školy. Těšíme se na další baltíkovská setkání.

Všechny fotografie najdete ve fotogalerii

Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice
Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 348.92 KB pdf
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON