Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice

Naši programátoři z kroužku Baltík se zúčastnili již 11. ročníku Předvánočního setkání Baltíků v jihočeských Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme si našli čas na návštěvu Staroměstského náměstí a nasát tam předvánoční atmosféru.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a naši chlapci se ve výsledkových listinách určitě neztratili. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Křížek ze 7. A, který z počtu 19 startujících v kategorii B (2. stupeň) vybojoval krásné 5. místo. Jirkovi moc blahopřejeme.

Další umístění v této kategorii jsou: Jiří Růta (9. A) - 8. místo, Emil Milan Kněbort (9. A) - 10. místo.

V kategorii A (1. stupeň) soutěžilo 29 žáků. Naše umístění bylo: Lukáš Hart (5. A) - 16. místo a Daniel Šusta (5. A) - 23. místo

Blahopřejeme všem soutěžícím a děkujeme jim za reprezentaci naší školy. Těšíme se na další baltíkovská setkání.

Všechny fotografie najdete ve fotogalerii

Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice
Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 348.92 KB pdf
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.