Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice

Naši programátoři z kroužku Baltík se zúčastnili již 11. ročníku Předvánočního setkání Baltíků v jihočeských Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme si našli čas na návštěvu Staroměstského náměstí a nasát tam předvánoční atmosféru.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a naši chlapci se ve výsledkových listinách určitě neztratili. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Křížek ze 7. A, který z počtu 19 startujících v kategorii B (2. stupeň) vybojoval krásné 5. místo. Jirkovi moc blahopřejeme.

Další umístění v této kategorii jsou: Jiří Růta (9. A) - 8. místo, Emil Milan Kněbort (9. A) - 10. místo.

V kategorii A (1. stupeň) soutěžilo 29 žáků. Naše umístění bylo: Lukáš Hart (5. A) - 16. místo a Daniel Šusta (5. A) - 23. místo

Blahopřejeme všem soutěžícím a děkujeme jim za reprezentaci naší školy. Těšíme se na další baltíkovská setkání.

Všechny fotografie najdete ve fotogalerii

Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice
Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 348.92 KB pdf
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.