Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice

Naši programátoři z kroužku Baltík se zúčastnili již 11. ročníku Předvánočního setkání Baltíků v jihočeských Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme si našli čas na návštěvu Staroměstského náměstí a nasát tam předvánoční atmosféru.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a naši chlapci se ve výsledkových listinách určitě neztratili. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Křížek ze 7. A, který z počtu 19 startujících v kategorii B (2. stupeň) vybojoval krásné 5. místo. Jirkovi moc blahopřejeme.

Další umístění v této kategorii jsou: Jiří Růta (9. A) - 8. místo, Emil Milan Kněbort (9. A) - 10. místo.

V kategorii A (1. stupeň) soutěžilo 29 žáků. Naše umístění bylo: Lukáš Hart (5. A) - 16. místo a Daniel Šusta (5. A) - 23. místo

Blahopřejeme všem soutěžícím a děkujeme jim za reprezentaci naší školy. Těšíme se na další baltíkovská setkání.

Všechny fotografie najdete ve fotogalerii

Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice
Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 348.92 KB pdf
Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
7. 12. - 8. 12. 2018
Vánoční vystoupení
Dne 19. 12. 2018 se uskuteční 3. ročník vánoční besídky, na který Vás srdečně zvou žáci i učitelé základní školy.
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.

First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018