Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice

Naši programátoři z kroužku Baltík se zúčastnili již 11. ročníku Předvánočního setkání Baltíků v jihočeských Strakonicích. Cestovali jsme přes Prahu, kde jsme si našli čas na návštěvu Staroměstského náměstí a nasát tam předvánoční atmosféru.

Soutěž probíhala ve dvou dnech a naši chlapci se ve výsledkových listinách určitě neztratili. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Křížek ze 7. A, který z počtu 19 startujících v kategorii B (2. stupeň) vybojoval krásné 5. místo. Jirkovi moc blahopřejeme.

Další umístění v této kategorii jsou: Jiří Růta (9. A) - 8. místo, Emil Milan Kněbort (9. A) - 10. místo.

V kategorii A (1. stupeň) soutěžilo 29 žáků. Naše umístění bylo: Lukáš Hart (5. A) - 16. místo a Daniel Šusta (5. A) - 23. místo

Blahopřejeme všem soutěžícím a děkujeme jim za reprezentaci naší školy. Těšíme se na další baltíkovská setkání.

Všechny fotografie najdete ve fotogalerii

Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice Předvánoční setkání Baltíků - Strakonice
Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 348.92 KB pdf
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019