Rozsvícení betlému

Ve středu 17. 12. 2016 v 16.30 bylo před naší školou rušno. Pěvecký sbor naší školy zpíval vánoční písně. Poté se poprvé rozsvítil betlém, který je umístěný v suterénu školy. Můžete se na něj chodit dívat každý den od 16.30 do 20.30 hodin po celý adventní i vánoční čas.

Další fotografie jsou umístěny ve fotogalerii.

Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“