Přírodovědný kroužek

Cena kroužku: 1000,-

Strana:

Přírodovědný kroužek ve školním roce 2018/2019

Kroužek bude probíhat každé pondělí od 14:00 do 14:45.

Máte rádi přírodu?

Láká Vás poznávání okolní krajiny?

Chtěli byste poodhalit zázraky odehrávající se ve vesmíru, na Zemi, v rostlinné a živočišné říši a uvnitř lidského těla?

Nebojíte se pokusů?

Pak se přihlaste do Přírodovědného kroužku.

Ohlédnutí za přírodovědným kroužkem

Děkuji všem účastníkům přírodovědného kroužku za příjemně prožité chvíle při odhalování tajů přírody a přikládám pár obrázků z našeho počínání.

Přeji všem krásné prázdniny a těším se na pokračování v příštím školním roce. Kdy bude kroužek probíhat, sdělím co nejdříve.

Martina Pospíšilová

Termíny přírodovědných kroužků

Vzhledem k ředitelskému volnu 30.4. 2018 bude další přírodovědný kroužek 14.5. a poslední 28.5. 2018.

Připomínám jen, že opět půjdeme ven.

Děkuji a těším se M. Pospíšilová

Přírodovědný kroužek 16.4.2018

První povelikonoční kroužek bude v pondělí 16.4.2018 v obvyklém čase. Na tomto i zbývajících kroužcích bych ráda šla s dětmi ven. Počítejte tedy s vhodným oblečením.

Přírodovědný kroužek 19.3.2018

Na pondělní kroužek prosím o donesení malého květináčku, máte-li k dispozici. Pokud ne, nevadí, o víkendu jej určitě neshánějte. Donesu náhradní variantu.

Přírodovědný kroužek 5.3.2018

Na pondělním kroužku budeme potřebovat nějaké staré nejlépe bavlněné tričko s dlouhým rukávem (případně plášť) jako pracovní oděv.

Děkuji a těším se M. Pospíšilová

Přírodovědný kroužek 19.2.

Na pondělním kroužku budeme potřebovat nůžky, lepidlo na papír a barevné pastelky.

Děkuji a přeji hezky zbytek víkendu.

Přírodovědný kroužek 5.2.2018

V pondělí 5.2. budeme ve škole a není třeba nosit nic kromě dobré nálady:)

Těším se a přeji hezký zbytek víkendu.

Přírodovědný kroužek 22.1.2018

Pokud bude v pondělí alespoň trochu příznivé zimní počasí, půjdeme ven. Prosím tedy, aby děti měly vhodné oblečení a obuv.

První Přírodovědný kroužek v roce 2018

Po vánočních prázdninách se opět sejdeme v pondělí 8.1. 2018.

Těším se a přeji krásný zbytek prázdnin.

Strana:
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“