First Lego League Praha 2016

V sobotu 3. 12. 2016 proběhlo v Praze regionální kolo mezinárodní soutěže First Lego League. V konkurenci 13 týmů se naše "Medvíďata" neztratila a obsadila pěkné 5. místo. Tým tvořili žáci: Matyáš Fiala, Jiří Růta, Kryštof Panuška (9. A), Jiří Křížek (7. A), Dominik Arlt, Vít Komňacký a David Růta (6. A). Všem děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.

Ve fotogalerii jsou umístěny fotografie ze soutěže.

Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.