First Lego League 2016

Letošní téma soutěže je "Animal Allies" - Zvířecí spojenci. Ve výzkumném úkolu (jedna  součást soutěže)  se tým zaměřil na Chov krav. Se svým výzkumem seznámil mladší spolužáky ve škole. V Praze nebudou jako posluchači děti, ale porota. Držíme pěsti, aby i před porotou náš tým uspěl. V příloze je umístěná prezentace, která je hlavní součástí při představení úkolu.

Název souboru Velikost Typ
Prezentace 4.74 MB pptx
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019