First Lego League 2016

Letošní téma soutěže je "Animal Allies" - Zvířecí spojenci. Ve výzkumném úkolu (jedna  součást soutěže)  se tým zaměřil na Chov krav. Se svým výzkumem seznámil mladší spolužáky ve škole. V Praze nebudou jako posluchači děti, ale porota. Držíme pěsti, aby i před porotou náš tým uspěl. V příloze je umístěná prezentace, která je hlavní součástí při představení úkolu.

Název souboru Velikost Typ
Prezentace 4.74 MB pptx
Preventivní programy ve škole
Škola se zaměřila na prevenci.
V úterý 14. 12. 2019 proběhla v kině vánoční besídka naší školy.
První školní den v kalendářním roce 2020
Kdy přijdou děti po vánočních prázdninách do školy?
Přání
Krásné a klidné Vánoce.