Bobřík informatiky 2016

Od 7. do 11. listopadu jsme se i letos zapojili do soutěžení. Ve třech kategoriích MINI (žáci 4. a 5. tříd), BENJAMIN (žáci 6. a 7. tříd) a KADET (žáci 8. a 9. tříd) porovnávali žáci naší školy vědomosti a schopnosti s žáky ze škol celé republiky. Ve starších kategoriích bylo zveřejněno i celostátní pořadí. Z naší školy si nejlépe vedl Matyáš Khauer z 9. B, který se ziskem 225 bodů obsadil v rámci republiky 174. místo. Dalšími úspěšnými řešiteli v této kategorii byli: Jiří Růta, Denisa Nováková, Kryštof Panuška, Matyáš Fiala, Kateřina Kopová, Karolína Farská, Nikola Holubová (všichni z 9.A), Lukáš Hlavnička z 9.B, Petr Volf a Monika Janečková (oba z 8.A).

V kategorii Benjamin dosáhl Ondřej Čermák ze 7.A na 997. místo v celkovém pořadí se 169 body. Další úspěšní řešitelé v této kategorii: Jiří Křížek (7.A), Aneta Jágrová (6.A), Zuzana Paříková a Jitka Mitro Ondová (obě z 6.B).

Úspěšným řešitelem v obou kategoriích byl žák, která získal více než 150 bodů z 240 možných.

V kategorii Kadet soutěžilo celkem 14 076 žáků a v kategorii Benjamin 15 944 žáků.

Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.