Bobřík informatiky 2016

Od 7. do 11. listopadu jsme se i letos zapojili do soutěžení. Ve třech kategoriích MINI (žáci 4. a 5. tříd), BENJAMIN (žáci 6. a 7. tříd) a KADET (žáci 8. a 9. tříd) porovnávali žáci naší školy vědomosti a schopnosti s žáky ze škol celé republiky. Ve starších kategoriích bylo zveřejněno i celostátní pořadí. Z naší školy si nejlépe vedl Matyáš Khauer z 9. B, který se ziskem 225 bodů obsadil v rámci republiky 174. místo. Dalšími úspěšnými řešiteli v této kategorii byli: Jiří Růta, Denisa Nováková, Kryštof Panuška, Matyáš Fiala, Kateřina Kopová, Karolína Farská, Nikola Holubová (všichni z 9.A), Lukáš Hlavnička z 9.B, Petr Volf a Monika Janečková (oba z 8.A).

V kategorii Benjamin dosáhl Ondřej Čermák ze 7.A na 997. místo v celkovém pořadí se 169 body. Další úspěšní řešitelé v této kategorii: Jiří Křížek (7.A), Aneta Jágrová (6.A), Zuzana Paříková a Jitka Mitro Ondová (obě z 6.B).

Úspěšným řešitelem v obou kategoriích byl žák, která získal více než 150 bodů z 240 možných.

V kategorii Kadet soutěžilo celkem 14 076 žáků a v kategorii Benjamin 15 944 žáků.

Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“