Bobřík informatiky 2016

Od 7. do 11. listopadu jsme se i letos zapojili do soutěžení. Ve třech kategoriích MINI (žáci 4. a 5. tříd), BENJAMIN (žáci 6. a 7. tříd) a KADET (žáci 8. a 9. tříd) porovnávali žáci naší školy vědomosti a schopnosti s žáky ze škol celé republiky. Ve starších kategoriích bylo zveřejněno i celostátní pořadí. Z naší školy si nejlépe vedl Matyáš Khauer z 9. B, který se ziskem 225 bodů obsadil v rámci republiky 174. místo. Dalšími úspěšnými řešiteli v této kategorii byli: Jiří Růta, Denisa Nováková, Kryštof Panuška, Matyáš Fiala, Kateřina Kopová, Karolína Farská, Nikola Holubová (všichni z 9.A), Lukáš Hlavnička z 9.B, Petr Volf a Monika Janečková (oba z 8.A).

V kategorii Benjamin dosáhl Ondřej Čermák ze 7.A na 997. místo v celkovém pořadí se 169 body. Další úspěšní řešitelé v této kategorii: Jiří Křížek (7.A), Aneta Jágrová (6.A), Zuzana Paříková a Jitka Mitro Ondová (obě z 6.B).

Úspěšným řešitelem v obou kategoriích byl žák, která získal více než 150 bodů z 240 možných.

V kategorii Kadet soutěžilo celkem 14 076 žáků a v kategorii Benjamin 15 944 žáků.

Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019
Změna rozvrhů a konzultačních hodin vyučujících
Od 7. 6. do konce školního roku dochází ke změnám rozvrhů tříd i konzultačních hodin učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 4. 6. v 16 hodin.

Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS Projekt OČMS