Aktuální informace k přírodovědnému kroužku

Předem se omlouvám za nejasnosti ohledně konání přírodovědného kroužku  způsobené informačním šumem. Ode dneška budu veškeré informace a aktuality týkající se kroužku umísťovat na tyto stránky osobně, takže k podobné situaci již nedojde.

A nyní k termínům:

Jak bylo uvedeno v informacích spojených s přihláškou, kroužek se koná jednou za 14 dní, vždy v pondělí od 15:00 do 16:30.

První kroužek se konal 3.10.2016

Druhý kroužek 17.10.2016 ze závažných důvodů odpadl a bude nahrazen

Třetí kroužek proběhl 31.10.2016

Termín čtvrtého kroužku připadá na 14.11.2016

Termín pátého kroužku připadá na 28.11.2016

Další termíny, náhradní termíny a případné změny budu průběžně doplňovat v následujících článcích.

Děkuji za trpělivost a těším se, že se sejdeme v plném počtu na příštím kroužku.

V případě jakýchkoliv nejasností mě kontaktujte na telefonním čísle: +420 737 684 906.

Martina Pospíšilová

Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.
Informace o otevření školy pro žáky 1. stupně
Zákonný zástupce bude informován o zařazení žáka do skupiny, čase nástupu i odchodu ze školy a místě nástupu od svých třídních učitelů.
Přijímací zkoušky na střední školy
Ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga na tiskové konferenci zveřejnil informaci, ve kterých termínech se letos uskuteční jednotná přijímací zkouška na střední školy.
Otevření školy pro žáky 1. stupně v období od 25. 5. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 1. stupně.