Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Také v letošním školním roce se naši programátoři zúčastnili soutěžního klání na jihu Čech, kam vyrazili v pátek 21. 10. 2016. Soutěžilo se ve dvou dnech. První den byla úloha tvůrčí na zadané téma. Druhý den čekaly soutěžící tři úlohy podle zadání. Téma soutěže bylo „Mafie“.

Soutěž probíhala v rámci Evropského týdne programování CodeWeek 2016.

Konkurenci měli naši programátoři z Prahy, Strakonic, Bíliny, Žatce a Holic. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií. Kategorie A – kde soutěžili žáci 1.– 5. ročníků ZŠ a kategorie B – zde soutěžili žáci 6. - 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Ani v této silné konkurenci se naši žáci neztratili.

V kategorii A soutěžilo celkem 29 žáků. Pro Hodkovice vybojovali Lukáš Hart (5. A) 19. místo a Hana Heřmanová (5. A) 13. místo.

V kategorii B soutěžilo celkem 23 žáků. Z našich programátorů obsadili Jiří Křížek (7. A) 19. místo a Emil Milan Kněbort (9. A) 18. místo. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Růta (9. A), který vybojoval krásné 5. místo.

Z Českých Budějovic jsme se vrátili ve večerních hodinách v sobotu 22. 10.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme k jejich umístění. Rovněž jim přejeme hodně úspěchů v soutěžích příštích.

Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 347.29 KB pdf
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.
Přihlášení do školní družiny
Zápisní lístek do školní družiny dostanou žáci od třídních učitelů.
Schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků
Informativní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků se uskuteční 11. 6. v 16 hodin.
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“