Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Také v letošním školním roce se naši programátoři zúčastnili soutěžního klání na jihu Čech, kam vyrazili v pátek 21. 10. 2016. Soutěžilo se ve dvou dnech. První den byla úloha tvůrčí na zadané téma. Druhý den čekaly soutěžící tři úlohy podle zadání. Téma soutěže bylo „Mafie“.

Soutěž probíhala v rámci Evropského týdne programování CodeWeek 2016.

Konkurenci měli naši programátoři z Prahy, Strakonic, Bíliny, Žatce a Holic. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií. Kategorie A – kde soutěžili žáci 1.– 5. ročníků ZŠ a kategorie B – zde soutěžili žáci 6. - 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Ani v této silné konkurenci se naši žáci neztratili.

V kategorii A soutěžilo celkem 29 žáků. Pro Hodkovice vybojovali Lukáš Hart (5. A) 19. místo a Hana Heřmanová (5. A) 13. místo.

V kategorii B soutěžilo celkem 23 žáků. Z našich programátorů obsadili Jiří Křížek (7. A) 19. místo a Emil Milan Kněbort (9. A) 18. místo. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Růta (9. A), který vybojoval krásné 5. místo.

Z Českých Budějovic jsme se vrátili ve večerních hodinách v sobotu 22. 10.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme k jejich umístění. Rovněž jim přejeme hodně úspěchů v soutěžích příštích.

Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 347.29 KB pdf
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.