Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Také v letošním školním roce se naši programátoři zúčastnili soutěžního klání na jihu Čech, kam vyrazili v pátek 21. 10. 2016. Soutěžilo se ve dvou dnech. První den byla úloha tvůrčí na zadané téma. Druhý den čekaly soutěžící tři úlohy podle zadání. Téma soutěže bylo „Mafie“.

Soutěž probíhala v rámci Evropského týdne programování CodeWeek 2016.

Konkurenci měli naši programátoři z Prahy, Strakonic, Bíliny, Žatce a Holic. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií. Kategorie A – kde soutěžili žáci 1.– 5. ročníků ZŠ a kategorie B – zde soutěžili žáci 6. - 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Ani v této silné konkurenci se naši žáci neztratili.

V kategorii A soutěžilo celkem 29 žáků. Pro Hodkovice vybojovali Lukáš Hart (5. A) 19. místo a Hana Heřmanová (5. A) 13. místo.

V kategorii B soutěžilo celkem 23 žáků. Z našich programátorů obsadili Jiří Křížek (7. A) 19. místo a Emil Milan Kněbort (9. A) 18. místo. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Růta (9. A), který vybojoval krásné 5. místo.

Z Českých Budějovic jsme se vrátili ve večerních hodinách v sobotu 22. 10.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme k jejich umístění. Rovněž jim přejeme hodně úspěchů v soutěžích příštích.

Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 347.29 KB pdf
Kroužky ve školním roce 2019/2020
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Zahájení školního roku
Školní rok 2029/2020 začíná v pondělí 2. 9. 2019
Přihláška k docházce do školní družiny
ve školním roce 2019/2020
Beseda pro rodiče - "Naše škola"
Dne 17. 6. 2019 od 16 hodin se v učebně fyziky/chemie uskuteční beseda pro rodiče žáků základní školy.
Nové dětské hřiště
pozvánka na představení návrhů dne 18. 6. 2019