Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Také v letošním školním roce se naši programátoři zúčastnili soutěžního klání na jihu Čech, kam vyrazili v pátek 21. 10. 2016. Soutěžilo se ve dvou dnech. První den byla úloha tvůrčí na zadané téma. Druhý den čekaly soutěžící tři úlohy podle zadání. Téma soutěže bylo „Mafie“.

Soutěž probíhala v rámci Evropského týdne programování CodeWeek 2016.

Konkurenci měli naši programátoři z Prahy, Strakonic, Bíliny, Žatce a Holic. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií. Kategorie A – kde soutěžili žáci 1.– 5. ročníků ZŠ a kategorie B – zde soutěžili žáci 6. - 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Ani v této silné konkurenci se naši žáci neztratili.

V kategorii A soutěžilo celkem 29 žáků. Pro Hodkovice vybojovali Lukáš Hart (5. A) 19. místo a Hana Heřmanová (5. A) 13. místo.

V kategorii B soutěžilo celkem 23 žáků. Z našich programátorů obsadili Jiří Křížek (7. A) 19. místo a Emil Milan Kněbort (9. A) 18. místo. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Růta (9. A), který vybojoval krásné 5. místo.

Z Českých Budějovic jsme se vrátili ve večerních hodinách v sobotu 22. 10.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme k jejich umístění. Rovněž jim přejeme hodně úspěchů v soutěžích příštích.

Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 347.29 KB pdf
Předvánoční setkání Baltíků Strakonice
7. 12. - 8. 12. 2018
Vánoční vystoupení
Dne 19. 12. 2018 se uskuteční 3. ročník vánoční besídky, na který Vás srdečně zvou žáci i učitelé základní školy.
Dne 13. 11. 2018 proběhnou třídní schůzky
Povltavské setkání Baltíků
České Budějovice 12. a 13. 10. 2018
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.

First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018 First Lego League 2018