Povltavské setkání Baltíků v Českých Budějovicích

Také v letošním školním roce se naši programátoři zúčastnili soutěžního klání na jihu Čech, kam vyrazili v pátek 21. 10. 2016. Soutěžilo se ve dvou dnech. První den byla úloha tvůrčí na zadané téma. Druhý den čekaly soutěžící tři úlohy podle zadání. Téma soutěže bylo „Mafie“.

Soutěž probíhala v rámci Evropského týdne programování CodeWeek 2016.

Konkurenci měli naši programátoři z Prahy, Strakonic, Bíliny, Žatce a Holic. Soutěžící byli rozděleni do dvou kategorií. Kategorie A – kde soutěžili žáci 1.– 5. ročníků ZŠ a kategorie B – zde soutěžili žáci 6. - 9. ročníků ZŠ a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Ani v této silné konkurenci se naši žáci neztratili.

V kategorii A soutěžilo celkem 29 žáků. Pro Hodkovice vybojovali Lukáš Hart (5. A) 19. místo a Hana Heřmanová (5. A) 13. místo.

V kategorii B soutěžilo celkem 23 žáků. Z našich programátorů obsadili Jiří Křížek (7. A) 19. místo a Emil Milan Kněbort (9. A) 18. místo. Nejlepšího umístění dosáhl Jiří Růta (9. A), který vybojoval krásné 5. místo.

Z Českých Budějovic jsme se vrátili ve večerních hodinách v sobotu 22. 10.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy a blahopřejeme k jejich umístění. Rovněž jim přejeme hodně úspěchů v soutěžích příštích.

Název souboru Velikost Typ
Celkové pořadí 347.29 KB pdf
Adventní trhy na hodkovickém náměstí
Rodinná a seniorská politika - dotazníky
město Hodkovice nad Mohelkou aktuálně zpracovává koncepci rodinné a seniorské politiky. Rádi bychom vás požádali o vyplnění dotazníků, které budou sloužit jako jeden z podkladů pro koncepci.
Rozsvícení Betlému
Ve středu 4. 12. 2019 bude v 16 h rozsvícen Betlém v ZŠ Hodkovice n.M.
Výskyt vší
Upozorňujeme rodiče, že se opětovně vyskytly vši.
Dne 26. 11. se uskuteční třídní schůzky.

Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019 Betlém 2019