Postup v Coca Cola Cupu

Vzhledem k velkému počtu fotbalistů na naší škole jsme se rozhodli přihlásit žáky druhého stupně do Coca Cola Cupu. V úvodním „okrskovém“ předkole jsme se v úterý 11. října utkali na domácím hřišti s týmem ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou. A zápas to byl hned od začátku jednoznačný v náš prospěch. Soupeře jsme nepustili prakticky do žádné brankové příležitosti, a tak se řešil pouze příděl, který si Rychnov z našeho hřiště odveze. Konečné skóre se zastavilo na počtu dvanácti vstřelených branek ze strany Hodkovic a vzhledem k vývoji se dá říct, že počet branek v hostující síti byl ještě milosrdný. Zápas se z obou stran obešel bez jakýchkoliv závažnějších provinění a problémů.

Školu v předkole reprezentovali tito žáci: Fiala Matyáš, Ulč Matěj, Khauer Matyáš, Hrušovský Radim, Komňacký Richard, Hlavnička Lukáš, Vaněk Jaromír, Gellrich Tomas, Šarbort Michal, Ministr Michal, Bráza Jáchym, Foltýn Adam, Kočí Tomáš, Charousek Michal, Šturc Štěpán. Další kolo se již odehraje turnajovým způsobem (tj. během jednoho dne a s několika dalšími týmy) a proběhne ještě v tomto kalendářním roce.

Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu
Přijetí do školní družiny
Rozhodnutí o přijetí do školní družiny ve školním roce 2020/2021
Předávání vysvědčení
Ministerstvo školství po konzultacích s epidemiology rozhodlo, že závěr školního roku bude ve školách za účasti všech žáků. Jak to bude na naší základní škole?
Volnočasové aktivity
Kroužky, kluby, doučování, které neproběhly ve školním roce 2019/2020 budou mít náhradní termíny.
Otevření školy pro žáky 2. stupně v období od 8. 6. 2020 do 30. 6. 2020
Na základě nařízení vlády a vyjádření ministra školství R. Plagy umožní základní škola prezenční výuku pro žáky 2. stupně.
Přihlášení do školní družiny na školní rok 2020/2021 a finanční vyrovnání ŠD za školní rok 2019/2020
Nejpozději do 7. června 2020 se přijímají přihlášky dětí do školní družiny.