Postup v Coca Cola Cupu

Vzhledem k velkému počtu fotbalistů na naší škole jsme se rozhodli přihlásit žáky druhého stupně do Coca Cola Cupu. V úvodním „okrskovém“ předkole jsme se v úterý 11. října utkali na domácím hřišti s týmem ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou. A zápas to byl hned od začátku jednoznačný v náš prospěch. Soupeře jsme nepustili prakticky do žádné brankové příležitosti, a tak se řešil pouze příděl, který si Rychnov z našeho hřiště odveze. Konečné skóre se zastavilo na počtu dvanácti vstřelených branek ze strany Hodkovic a vzhledem k vývoji se dá říct, že počet branek v hostující síti byl ještě milosrdný. Zápas se z obou stran obešel bez jakýchkoliv závažnějších provinění a problémů.

Školu v předkole reprezentovali tito žáci: Fiala Matyáš, Ulč Matěj, Khauer Matyáš, Hrušovský Radim, Komňacký Richard, Hlavnička Lukáš, Vaněk Jaromír, Gellrich Tomas, Šarbort Michal, Ministr Michal, Bráza Jáchym, Foltýn Adam, Kočí Tomáš, Charousek Michal, Šturc Štěpán. Další kolo se již odehraje turnajovým způsobem (tj. během jednoho dne a s několika dalšími týmy) a proběhne ještě v tomto kalendářním roce.

Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu
Kroužky ve školním roce 2018/2019
Ve složce zájmová činnost je aktuální seznam kroužků, které v nadcházejícím školním roce bude škola nabízet.
Záhájení školního roku
Školní rok 2018/2019 začíná v pondělí 3. 9. 2018
Rozdávání vysvědčení a ředitelské volno
Vysvědčení se žákům bude rozdávat dne 27. 6. 2018
Konzultační hodiny učitelů
V projektových dnech se mění konzultační hodiny učitelů.
Změna rozvrhu vyučování
Od 7. 6. do 21. 6. dochází ke změnám rozvrhů.