Postup v Coca Cola Cupu

Vzhledem k velkému počtu fotbalistů na naší škole jsme se rozhodli přihlásit žáky druhého stupně do Coca Cola Cupu. V úvodním „okrskovém“ předkole jsme se v úterý 11. října utkali na domácím hřišti s týmem ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou. A zápas to byl hned od začátku jednoznačný v náš prospěch. Soupeře jsme nepustili prakticky do žádné brankové příležitosti, a tak se řešil pouze příděl, který si Rychnov z našeho hřiště odveze. Konečné skóre se zastavilo na počtu dvanácti vstřelených branek ze strany Hodkovic a vzhledem k vývoji se dá říct, že počet branek v hostující síti byl ještě milosrdný. Zápas se z obou stran obešel bez jakýchkoliv závažnějších provinění a problémů.

Školu v předkole reprezentovali tito žáci: Fiala Matyáš, Ulč Matěj, Khauer Matyáš, Hrušovský Radim, Komňacký Richard, Hlavnička Lukáš, Vaněk Jaromír, Gellrich Tomas, Šarbort Michal, Ministr Michal, Bráza Jáchym, Foltýn Adam, Kočí Tomáš, Charousek Michal, Šturc Štěpán. Další kolo se již odehraje turnajovým způsobem (tj. během jednoho dne a s několika dalšími týmy) a proběhne ještě v tomto kalendářním roce.

Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu
V průběhu dubna se uskuteční třídní schůzky.
Den otevřených dveří
Dne 20. 3. 2019 se u nás ve škole uskutečnil od 14:00 – 16:00 den otevřených dveří.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 3. 4. 2019 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky
Základní škola TGM v Hodkovicích nad Mohelkou pořádá ve středu 20. 3. 2019 od 14:00 hod. do 16:00 hodin den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky.
Ředitelské volno
Dne 21. 12. 2018 3. 1. a 4. 1. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON KIDS ON THE MOON