Postup v Coca Cola Cupu

Vzhledem k velkému počtu fotbalistů na naší škole jsme se rozhodli přihlásit žáky druhého stupně do Coca Cola Cupu. V úvodním „okrskovém“ předkole jsme se v úterý 11. října utkali na domácím hřišti s týmem ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou. A zápas to byl hned od začátku jednoznačný v náš prospěch. Soupeře jsme nepustili prakticky do žádné brankové příležitosti, a tak se řešil pouze příděl, který si Rychnov z našeho hřiště odveze. Konečné skóre se zastavilo na počtu dvanácti vstřelených branek ze strany Hodkovic a vzhledem k vývoji se dá říct, že počet branek v hostující síti byl ještě milosrdný. Zápas se z obou stran obešel bez jakýchkoliv závažnějších provinění a problémů.

Školu v předkole reprezentovali tito žáci: Fiala Matyáš, Ulč Matěj, Khauer Matyáš, Hrušovský Radim, Komňacký Richard, Hlavnička Lukáš, Vaněk Jaromír, Gellrich Tomas, Šarbort Michal, Ministr Michal, Bráza Jáchym, Foltýn Adam, Kočí Tomáš, Charousek Michal, Šturc Štěpán. Další kolo se již odehraje turnajovým způsobem (tj. během jednoho dne a s několika dalšími týmy) a proběhne ještě v tomto kalendářním roce.

Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu
Zápis k povinné školní docházce
Opatření ministra školství, mládeže a tělovýchovy k organizaci zápisů k povinné školní docházce do základních škol.
Domácí výuka po dobu uzavření ZŠ
Vzhledem k mimořádnému opatření ministerstva zdravotnictví č.j.: MZDR 10676/2020-1/MIN/KAN od 11. 3. 2020 do odvolání bude probíhat vyučování formou domácího učení.
Od 16. 3. 2020 do odvolání bude školní jídelna mimo provoz.
Informace k nároku na ošetřovné
V souvislosti s rozhodnutím vlády o uzavření škol mají rodiče dětí mladších 10 let nárok na ošetřovné.
Uzavření základní školy
Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy 11. 3. 2020 zrušit z důvodu epidemiologické situace v ČR výuku na základních, středních i vysokých školách do odvolání.