Postup v Coca Cola Cupu

Vzhledem k velkému počtu fotbalistů na naší škole jsme se rozhodli přihlásit žáky druhého stupně do Coca Cola Cupu. V úvodním „okrskovém“ předkole jsme se v úterý 11. října utkali na domácím hřišti s týmem ZŠ Rychnov u Jablonce nad Nisou. A zápas to byl hned od začátku jednoznačný v náš prospěch. Soupeře jsme nepustili prakticky do žádné brankové příležitosti, a tak se řešil pouze příděl, který si Rychnov z našeho hřiště odveze. Konečné skóre se zastavilo na počtu dvanácti vstřelených branek ze strany Hodkovic a vzhledem k vývoji se dá říct, že počet branek v hostující síti byl ještě milosrdný. Zápas se z obou stran obešel bez jakýchkoliv závažnějších provinění a problémů.

Školu v předkole reprezentovali tito žáci: Fiala Matyáš, Ulč Matěj, Khauer Matyáš, Hrušovský Radim, Komňacký Richard, Hlavnička Lukáš, Vaněk Jaromír, Gellrich Tomas, Šarbort Michal, Ministr Michal, Bráza Jáchym, Foltýn Adam, Kočí Tomáš, Charousek Michal, Šturc Štěpán. Další kolo se již odehraje turnajovým způsobem (tj. během jednoho dne a s několika dalšími týmy) a proběhne ještě v tomto kalendářním roce.

Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu Postup v Coca Cola Cupu
Dne 24. 4. 2018 proběhnou třídní schůzky.
Zápis k základnímu vzdělávání
Dne 11. 4. 2018 proběhl na naší škole zápis k základnímu vzdělávání.
Zápis do 1. třídy
Dne 11. 4. 2018 proběhne od 14:00 do 16:00 zápis žáků do prvních tříd.
Školní jídelna mimo provoz
Ve čtvrtek 22.2. a v pátek 23. 2. 2018 bude uzavřena školní jídelna!!!
Výsledky recitační soutěže
1. února proběhlo školní kolo recitační soutěže.

Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina Robosoutěž 20.4. - 21.4. 2018 Bílina

ZŠ TGM Hodkovice n. M.  získala na rok 2016 účelovou neinvestiční dotaci na projekt „ BALTÍK “ a projekt  „ JEDEME DÁL“ . Kraj poskytuje v roce 2017  dotaci na projekty „ŠIŠKÁMO“ a „LEGO 2017“